Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maltu maijā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 70 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 216 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:
10.-17.05. 70 EUR

13.-20.05. 76 EUR

3* viesnīca Coral Hotel.

Jaunuzceltā trīszvaigžņu viesnīca Coral atrodas Budžibbā un piedāvā jumta peldbaseinu, no kura paveras skaists panorāmas skats uz apkārtējo lauku ainavu un jūru.

Viesnīca Coral atrodas tikai 100 metru attālumā no Isletas promenādes, kur var apmeklēt dažādus veikalus un restorānus. Naktsmītne ir starp Budžibbas autoostu un Sv. Pāvila līci.

Viesiem ir pieejamas tādas papildu iespējas kā restorāns un bārs, spēļu telpa, fitnesa centrs, masāžas pakalpojumi un diennakts reģistratūra. Sabiedriskajās zonās par pieņemamām stundu likmēm tiek piedāvāts arī interneta pieslēgums.

Viesnīcā Coral ir 40 numuri, kas ir mūsdienīgi aprīkoti un iekārtoti.

Viesnīca Coral ir daļa no Maltas viesnīcu ķēdes Canifor Hotel & Apartments. Naktsmītne atrodas tikai 12 km attālumā no lidostas Luqa.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 7 naktīm – 293 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.