Skip to content

Malta Lieldienās! Tiešais lidojums no Rīgas tikai 69 EUR! Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā – 132 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maltu aprīlī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 69 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā – 132 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

12.-16.04. 69 EUR 

3* viesnīca Mavina Hotel & Apartments.

Naktsmītne Mavina Hotel & Apartments atrodas Maltā, Budžibā, 10 km attālumā no Valletas. Viesiem tiek piedāvāti dzīvokļi un numuri. Līdz Budžibas pilsētas centram var aiziet 15 minūšu laikā. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Numuros ir televizors. Dažos numuros viesu relaksācijai ir iekārtota atpūtas zona. Viesu rīcībā ir pārnēsājama gaisa kondicionēšanas iekārta.

Restorāni, veikali, kafejnīcas un niršanas centri atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā. Sandžiljanas rosīgais nakts izklaižu rajons ir 30 minūšu brauciena ar autobusu attālumā.

Sliema atrodas 9 km attālumā no naktsmītnes, savukārt Maltas Starptautiskā lidosta ir 12 km attālumā.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,7.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 127 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!