Skip to content

Maljorka maijā! Tiešais lidojums no Kauņas un 4 naktis 4* viesnīcā tikai 145 EUR, “viss iekļauts” – 227 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz saulaino Maljorku maijā! Tiešie lidojumi no Kauņas no 78 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 4* viesnīcā pie jūras tikai 145 EUR, ar “viss iekļauts” ēdināšanu – 227 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

5.-9.05. 78 EUR 

3* viesnīca Club Martha’s.

Šis greznais un skaistais komplekss atrodas tikai 300 metru attālumā no balto smilšu pludmales. Kompleksā ir liels āra peldbaseins un sporta iespējas, kas ir lieliski piemērotas saulainām brīvdienām ģimenes lokā.

Pavadiet dienu, atpūšoties pie peldbaseina un peldoties, lai atvēsinātos karstajā Maljorkas saulē. Šeit jūs varat apgulties un sauļoties labiekārtotajā kompleksa teritorijā, kuru ieskauj baseini.

Aktīvākai atpūtai varat nodoties tenisa spēlei uz vietas esošajos laukumos. Pēc tam vakarā varat atsvaidzināties sava plašā dzīvokļa dušā pirms dodaties baudīt vakariņas un malkot dzērienus kādā no kompleksa restorāniem.

Katrā plašajā dzīvoklī ir virtuves iekārtas, līdz ar to viesi var gatavot sev maltītes un pēc tam atpūsties ar ģimeni vai draugiem savā atpūtas zonā.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,2.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 134 EUR, ar “viss iekļauts” ēdināšanu – 299 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!