Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz saulaino Maljorku maija svētkos! Tiešais lidojums no Kauņas un 7 naktis 3* viesnīcā (2016. g. jauns remonts) pie pludmales ar skatu uz jūru tikai 261 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

​Datumi: 1.-8.05.

3* viesnīca HSM Sunset Beach.

Šī naktsmītne ir 2 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Modernajā dzīvokļu un studiju kompleksā HSM Sandalo Beach tiek piedāvāta jauna nakšņošanas un atpūtas koncepcija, kurā ietilpst uzturēšanās mierīgā un harmoniskā vidē ar brīnišķīgu skatu uz jūru. Kompleksā tiek nodrošinātas izklaides iespējas, kā arī viesiem ir pieejamas daudzveidīgas dienas un nakts aktivitātes Magalufā.

Kompleksam ir izcila atrašanās vieta tieši pie jūras, vien 150 metru attālumā no Magalufas skaistās pludmales. Komplekss ir izvietots kalnā, un no kompleksa paveras brīnišķīgs skats uz jūru un salu Sa Porrasa. Visā kompleksā bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums. Peldbaseina zonā vairākas reizes nedēļā viesiem tiek piedāvāti mierīgi dīdžeju priekšnesumi. Relaksējošajā gaisotnē viesi var vērot lielisku skatu uz līci un pārsteidzošus, krāsainus saulrietus.

Komplekss atrodas vien 250 metru attālumā no Torrenovas un Magalufas iepirkšanās un brīvā laika rajona, kurā ir pieejama arī rosīga naktsdzīve. Autobusu pietura ir 700 metru attālumā no naktsmītnes.

​Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 263 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!