Skip to content

Maljorka! Lufthansa lidojums, auto noma un 6 naktis viesnīcā pie jūras – 262 EUR

Maljorka ir viena no Baleāru salām un piedāvā daudzveidīgu piedzīvojumu, lai iegūtu gan kultūras, gan dabas bagātības. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Maljorku un ko tur redzēt un darīt:

  1. Pludmales un jūras aktivitātes: Maljorka lepojas ar skaistām pludmalēm un kristālisku ūdeni. Varat baudīt sauli un jūras vilinājumu vai piedalīties dažādās ūdens sporta aktivitātēs, piemēram, snorkelināšanā, dalībnieku vai kaitbordu braukšanā.
  2. Kultūras mantojums: Maljorka ir bagāta ar vēsturiskiem un kultūras pieminekļiem. Apmeklējiet Palmas de Maljorkas katedrāli, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, vai iepazīstieties ar Bellver pili, kuras rietumu pilī ir iespējams iegūt apburošus skatus uz apkārtni.
  3. Tradicionalā virtuve: Izbaudiet Maljorkas autentisko ēdienu. Vietējā kulinārijā ir ietilpst šašliki, dažādi pikanti deserti un tradicionālās ziepes, kā arī augstvērtīgie Maljorkas vīni.
  4. Daba un kalnu gājieni: Dodieties pastaigā pa Serra de Tramuntana kalniem, kas ir arī iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Kalnu takas piedāvā aizraujošus skatus un iespēju iepazīt Maljorkas ainavas un dabas skaistumu.
  5. Festivāli un tradīcijas: Ja jūsu ceļojums sakrīt ar kādu no Maljorkas tradicionālajiem festivāliem, jūs varat piedzīvot vietējo kultūru un dzīves ritmu. Piemēram, “La Nit de l’Art” ir mākslas festivāls, kas pulcē māksliniekus un apmeklētājus no visas pasaules.
  6. Alcudia vecpilsēta: Apmeklējiet Alcudia vecpilsētu ar tās viduslaiku arhitektūru, mazajiem kafejnīcām un veikaliem. Šeit varat iepazīt senās Maljorkas atmosfēru.
  7. Dzīvnieku apskate: Apmeklējiet Palma Aquarium, vienu no lielākajiem akvārijiem Eiropā, lai redzētu daudzveidīgus jūras dzīvniekus.

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc ceļot uz Maljorku. Salā ir piedāvājums dažādām interesēm, sākot no aktīvām atpūtas iespējām līdz kultūras un vēsturiskā mantojuma izpētei.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi Rīga – Maljorka ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 18.-24.01. 147 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 25.-31.01., 22.-31.01., 29.01.-7.02., 1.-7.02., 1.-9.02. un citi

Lidojumi uz Maljorku

Auto noma uz 6 dienām – 14 EUR (ar neierobežotu nobraukumu).

Auto noma

Viesnīca Hostal Blanca. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 216 EUR.

Blanca atrodas 30 m attālumā no Can Picafort pludmales, un tajā ir kafejnīca ar skatu uz Paseo Colon. Visās zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Viesnīcas Blanca numuri ir gaiši un moderni, ar vienkāršu interjeru un privātām vannas istabām.

Tuvumā atrodas daudzi bāri un restorāni, kuros tiek pasniegti nacionālās un starptautiskās virtuves ēdieni.

Alkudija atrodas 10 km attālumā no viesu nama, savukārt skaistais Serra de Tramuntana kalns atrodas mazāk nekā 40 minūšu brauciena attālumā.

Palma de Maljorka un Starptautiskā lidosta atrodas mazāk nekā 50 minūšu brauciena attālumā no Blanca.

Viesnīca Maljorkā