Skip to content

Maljorka jūlijā! Tiešais lidojums no Kauņas un 3 naktis 3* viesnīcā 70 m no pludmales – 191 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz saulaino Maljorku jūlijā! Tiešie lidojumi no Kauņas no 89 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā 70 m no pludmales – 191 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

25.-28.07. 89 EUR 

3* viesnīca Hotel Amic Gala.

Viesnīca Amic Gala atrodas tikai 70 metru attālumā no Plaja de Palmas pludmales Maljorkas salas kūrortā Kan Pastilja. Sabiedriskajās zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Visi piedāvātie numuri ir ar balkonu.

Viesiem ir pieejams viesnīcas Miraflores baseins un terase, kas atrodas blakus esošajā īpašumā.

Kan Pastiljā ir pieejams Maljorkā lielākais akvārijs un jahtklubs. Kūrortā ir arī piejūras promenāde, pie kuras ir daudz bāru un terašu.

Lidosta ir 2,5 kilometru attālumā, savukārt Palma de Maljorka – 8 km attālumā. Ar autobusu satiksmi jūs bez pārsēšanās varat nokļūt gan Palmas pilsētā, gan arī lidostā.

Viesnīcā tiek piedāvāta automašīnu un velosipēdu noma, kā arī velosipēdu glabātuve. Apkārtne ir lieliski piemērota izbraucieniem ar velosipēdu, tenisa un golfa spēlēšanai, kā arī vindsērfinga baudīšanai.

Šī ir sezonas viesnīca, kas ir atvērta no maija līdz oktobrim.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,5.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 204 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!