Skip to content

Maljorka Jāņos 2024: lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā pie pludmales – 367 EUR

Maljorka ir skaista sala, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt novembrī. Šeit ir dažas lietas, ko varat apskatīt:

  • Pludmales: Maljorkas piekraste ir slavena ar savu skaisto ainavu un vairāk nekā 260 pludmalēm, kas piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, peldēšanu, saules vannas un ūdens sportus.
  • Valldemossa: Šī ir maza ciemata pilsēta, kas ir slavena ar savu vēsturi un kultūru. Šeit varat apmeklēt klosteri, kurā dzīvoja rakstniece Žorža Sanda un komponists Frēdēriks Šopēns.
  • Serra de Tramuntana: Šie kalni ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir ideāla vieta, lai pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem.
  • Palma de Mallorca: Šī ir Maljorkas galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu arhitektūru un kultūru. Šeit varat apmeklēt katedrāli, muzeju un citus vēsturiskus objektus.
  • Cuevas del Drach: Šīs alu sistēmas ir slavenas ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maljorkā.
  • Marineland Mallorca: Šis ir tematiskais parks, kas ir slavens ar savu jūras dzīvnieku šovu un ir ideāla vieta, lai pavadītu laiku ar ģimeni.
  • Alcudia: Šī ir vēsturiska pilsēta, kas ir slavena ar savu arhitektūru un kultūru. Šeit varat apmeklēt vēsturiskus objektus un baudīt tradicionālos marokāņu ēdienus.
  • Soller: Šī ir maza ciemata pilsēta, kas ir slavena ar savu vēsturi un kultūru. Šeit varat apmeklēt vēsturiskus objektus un baudīt skaisto ainavu.

Kopumā, Maljorka ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SWISS lidojumi Tallina – Maljorka ar pārsēšanos Cīrihē (cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg).

Datumi: 19.-25.06. 137 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 12.-18./20.06., 5.-13.06., 26.06.-1./4.07. un citi

Lidojumi uz Maljorku

3* viesnīca Linda – divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 360 EUR, ar brokastīm un vakariņām – 542 EUR.

Viesnīca Linda atrodas 500 metru attālumā no Ca’n Pastilla pludmales, Maljorkas Palma Beach kūrortā. Viesnīcai ir āra peldbaseins un bezmaksas publiskā autostāvvieta tuvumā.

Viesnīcas numuri ir plaši un gaiši. Tajos visos ir privātas labierīcības, gaisa kondicionētājs un televizors. Bezvadu internets ir pieejams bez maksas.

Viesnīcā ir bārs un restorāns, kas piedāvā vietējos un starptautiskos ēdienus.

Lindai ir arī tenisa korts, biljarda galds un mini golfs. Netālu esošajā Palmas pludmales centrā ir pieejami daudzi veikali, restorāni un rosīgi bāri.

Viesnīca atrodas tikai 2 km attālumā no Maljorkas lidostas. Galvaspilsēta Palma atrodas 9 km attālumā.

Viesnīca Maljorkā