Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz saulaino Maljorku augustā! Tiešie lidojumi no Kauņas no 109 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā tieši pie pludmales – 232 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

8.-11.08. 109 EUR

8.-18.08. 109 EUR

25.-28.07. 109 EUR

un citi

3* viesnīca Hotel Pinos Playa.

Klusā viesnīca Pinos Playa atrodas Maljorkas mierīgajos dienvidaustrumos pie smalku smilšu pludmales un gleznaina līča ar kristāldzidru ūdeni. Viesnīcā ir pieejams āra baseins.

Šī priežu mežu un plašu dārzu ieskautā viesnīca ietilpst dabas rezervātā Migjorn. Viesnīcā Pinos Playa tiek piedāvātas masāžas un skaistumkopšanas procedūras. Viesi var bez maksas izmantot saunu un trenažieru zāli.

Aktīvāka dzīvesveida cienītāji var nomāt velosipēdu un doties iepazīt vietējo apkārtni. Viesi var apmeklēt arī niršanas ar akvalangu skolu, kurā katru nedēļu tiek piedāvāta 1 bezmaksas iepazīšanās nodarbība.

Šī sezonālā viesnīca ir atvērta no maija līdz oktobrim. Naktsmītne sastāv no 2 ēkām.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,3.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 247 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.