Skip to content

Maljorkā aprīlī! Tiešais lidojums no Kauņas un 7 naktis 3* viesnīcā 100 m no pludmales – 178 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz saulaino Maljorku aprīlī! Tiešais lidojums no Kauņas tikai 62 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras tikai 178 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

9.-16.04. 62 EUR

3* viesnīca Apartamentos Vistasol.

No plašajiem pašapkalpošanās dzīvokļiem paveras skats uz Magalufas un Palmanovas pludmalēm. Viesiem ir pieejama bezmaksas trenažieru zāle un spa. Dzīvokļi atrodas blakus izklaides centriem un 100 metru attālumā no pludmales.

Viesi vai baudīt dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tostarp, apmeklēt pludmali, kā arī 3 golfa laukumus, kas atrodas 10 kilometru attālumā. Iespēju klāstā ietilpst bezmaksas spa, kurā ir pieejama sauna un turku pirts. Masāžas tiek piedāvātas par papildmaksu.

Kompleksā darbojas arī brīvizvēles restorāns un apsildāms iekštelpu baseins. Autobusi, kas kursē uz Palmu, pietur 200 metru attālumā no naktsmītnes.

No jūnija līdz septembrim viesnīcas atpūtas klubā Vistasol katru dienas skan dzīvā mūzika. Viesi var spēlēt pludmales volejbolu un apmeklēt bāra zonu.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Magalufa, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 231 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!