Skip to content

Maldīvu salas: lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā – 903 EUR

Maldīvu salas ir galvenokārt zināmas kā atpūtas galamērķis, kur var pilnībā atslābināties un baudīt paradīzes sajūtu. Šeit ir dažas lietas, ko jūs varētu darīt un redzēt, apmeklējot Maldīvu salas:

  1. Pludmales: Maldīvu salas ir slavenas ar savām gleznainajām pludmalēm. Jūs varat baudīt relaksējošas pastaigas gar baltajām smilšu pludmalēm, iegremdēties siltajos ūdeņos un sauļoties. Dažās salās ir arī privātas pludmales, kas nodrošina lielisku intimitāti.
  2. Snorkelēšana un niršana: Maldīvu salas piedāvā daudzveidīgu un krāšņu zemūdens pasauli. Jūs varat doties snorkelēt vai nirst, lai iepazītos ar korāļu rifu dārziem, dažādām zivju sugām, utt. Dažas salas piedāvā arī niršanas ekskursijas un apmācības, ja vēlaties iepazīties ar dziļāku zemūdens pasauli.
  3. Romantiskas vakariņas pludmalē: Viena no Maldīvu salu lieliskajām lietām ir romantiskas vakariņas pludmalē. Dažas kūrortvietas piedāvā privātas vakariņas ar svečturi uz smilšu pludmales, kur jūs varat baudīt gourmet ēdienus un romantisku atmosfēru.
  4. Viesnīcu kūrorti: Maldīvu salas ir pazīstamas ar luksusa viesnīcu kūrortiem, kas piedāvā pludmales bungalow un viesnīcas uz ūdens. Šeit jūs varat izbaudīt izcilu apkalpošanu, relaksēties spa centrā, baudīt svaigus augļu kokteiļus un izbaudīt luksusa dzīvesveidu.
  5. Laivas braucieni un izklaide: Jūs varat doties uz ekskursijām ar laivu, lai apskatītu citas salas un rifus, baudītu izklaides aktivitātes uz ūdens, piemēram, ūdensslēpošanu, burāšanu, zvejošanu vai delfīnu vērošanu.
  6. Vietējā kultūra: Ja vēlaties iepazīt Maldīvu vietējo kultūru, jūs varat apmeklēt galveno salu Malē, kur atrodas valsts galvaspilsēta.

Atcerieties, ka galvenais iemesls ceļot uz Maldīvu salām ir relaksācija, atpūta un baudīšana. Lielākā daļa cilvēku ceļo uz Maldīvu salām, lai atpūstos un izbaudītu ekskluzīvu pludmales kūrortu pieredzi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Male ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Lidojumu periods: novembris, decembris

Piemēra datumi: 7.-15.11. 677 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 21.-29.11., 5.-13.12.

Lidojumi uz Maldīvu salām

3* viesnīca Māfuši salā: Faza View Inn, Maafushi (7 naktis diviem cilvēkiem – 453 EUR)

Viesnīcas Faza Inn viesiem tiek nodrošināti vienkārši numuri ar privātu vannas istabu un bezmaksas bezvadu internets. Naktsmītne ir 2 minūšu pastaigas attālumā no Māfuši pludmales. Viesiem par papildmaksu tiek nodrošināti transporta pakalpojumi no un uz lidostu. Naktsmītne ir tikai 5 minūšu pastaigas attālumā no tirdzniecības centra Maafushi un laivu kluba.

Viesnīca ir sasniedzama no Males Starptautiskās lidostas, dodoties 30 minūtes garā braucienā ar motorlaivu vai 90 minūtes garā braucienā ar prāmi.

Katrā numurā ir vienkāršas koka mēbeles, gaisa kondicionētājs un privāta vannas istaba ar karstā ūdens dušu. Viesnīcas Faza Inn viesiem ir pieejams seifs un valūtas maiņas pakalpojumi. Par maksu tiek nodrošināta arī veļas mazgāšanas iespēja. Vietējos Maldivu virtuves ēdienus ir iespējams baudīt viesnīcas Inn restorānā.

Viesnīca Maldīvu salās