Skip to content

Malaga maija svētkos! Lufthansa lidojums un 7 naktis apartamentos 100 m no pludmales – 341 EUR

Malaga – Izklaides un kultūras centrs Andalūzijā

Malaga ir viena no Spānijas skaistākajām un vēsturiski bagātākajām pilsētām, kas lepojas ar mūsdienu izklaides iespējām, pludmalēm un brīnišķīgu vēsturisko mantojumu.

Vēsture un Kultūra

Malaga ir izcilas kultūras vērtības pilsēta, ar vairākiem muzejiem un vēsturiskiem objektiem. Picasso muzejs ir viens no galvenajiem apskates punktiem, kurā var apskatīt slavenā mākslinieka darbus. Netālu atrodas Picasso dzimšanas māja, kas ir vēl viena obligāta apskates vieta. Alcazaba ir iespaidīga mauru cietokšņa, kas ir viens no labāk saglabātajiem Spānijā.

Mūsdienu Izklaides

Malaga nav tikai vēsture un kultūra, bet arī moderna izklaides un atpūtas vieta. Malaga pludmales ir ideālas saulainām dienām un atpūtai pie jūras. Pilsētas centrā ir daudz iepirkšanās centru, kafejnīcu, bāru un restorānu. Muelle Uno ir jauna ostas zona, kas ir kļuvusi par populāru izklaides un iepirkšanās vietu, ar daudziem veikaliem, restorāniem un pat modernu kinoteātri.

Dabas skaistums

Malagas apkārtnē ir daudz dabas parku un taku, ideālas dienas pārgājieniem. Viens no populārākajiem ir Montes de Malaga dabas parks, kas ir ideālā vieta, lai baudītu dabas skaistumu un tās klusumu.

Neviens ceļojums uz Malagu nebūtu pilnīgs bez vīna darītavas apmeklējuma apkārtnē, kur var baudīt reģiona slavenos vīnus.

Tātad, ceļojums uz Malagu ir gan kultūras un vēstures, gan modernas izklaides un dabas baudīšanas pieredze. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apmeklēt muzejus, baudīt pludmales, iepirkties vai vienkārši atpūsties, Malaga ir ideāla vieta jūsu nākamajam ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Malagu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Piem. 4.-11.07. 167 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 29.05.-8.06. 155 EUR

Lidojumi uz Malagu

Apartamenti Apartamentos Tamarindos uz 7 naktīm – 350 EUR.

Šis dzīvokļu komplekss atrodas ar skatu uz Benalmadena pludmali, Costa del Sol piekrastē Andalūzijā. Tā ir lieliska vieta saulainām ģimenes brīvdienām.

Tamarindos piedāvā plašus, labi apgaismotus dzīvokļus, kur varat atpūsties pēc garas dienas saulē. Jūs varat baudīt tipisku spāņu siestu starp sauļošanos pludmalē.

Vakaros varat doties uz pilsētas centru un nobaudīt maltīti pirms doties uz krodziņu vai klubu. Tamarindos ir atvērts 24 stundas diennaktī, lai varat izbaudīt neatkarību (neatkarīgi no diennakts laika).

Apartamenti Benalmadenā