Skip to content

Malaga jūnijā: lidojums un 1 nedēļa pie jūras – 350 EUR

Malaga – Izklaides un kultūras centrs Andalūzijā

Malaga ir viena no Spānijas skaistākajām un vēsturiski bagātākajām pilsētām, kas lepojas ar mūsdienu izklaides iespējām, pludmalēm un brīnišķīgu vēsturisko mantojumu.

Vēsture un Kultūra

Malaga ir izcilas kultūras vērtības pilsēta, ar vairākiem muzejiem un vēsturiskiem objektiem. Picasso muzejs ir viens no galvenajiem apskates punktiem, kurā var apskatīt slavenā mākslinieka darbus. Netālu atrodas Picasso dzimšanas māja, kas ir vēl viena obligāta apskates vieta. Alcazaba ir iespaidīga mauru cietokšņa, kas ir viens no labāk saglabātajiem Spānijā.

Mūsdienu Izklaides

Malaga nav tikai vēsture un kultūra, bet arī moderna izklaides un atpūtas vieta. Malaga pludmales ir ideālas saulainām dienām un atpūtai pie jūras. Pilsētas centrā ir daudz iepirkšanās centru, kafejnīcu, bāru un restorānu. Muelle Uno ir jauna ostas zona, kas ir kļuvusi par populāru izklaides un iepirkšanās vietu, ar daudziem veikaliem, restorāniem un pat modernu kinoteātri.

Dabas skaistums

Malagas apkārtnē ir daudz dabas parku un taku, ideālas dienas pārgājieniem. Viens no populārākajiem ir Montes de Malaga dabas parks, kas ir ideālā vieta, lai baudītu dabas skaistumu un tās klusumu.

Neviens ceļojums uz Malagu nebūtu pilnīgs bez vīna darītavas apmeklējuma apkārtnē, kur var baudīt reģiona slavenos vīnus.

Tātad, ceļojums uz Malagu ir gan kultūras un vēstures, gan modernas izklaides un dabas baudīšanas pieredze. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apmeklēt muzejus, baudīt pludmales, iepirkties vai vienkārši atpūsties, Malaga ir ideāla vieta jūsu nākamajam ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Malagu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 11-18.06. 357 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Rīga - Malaga

Apartamenti: Torremolinos, Bonito apartamento studio La Carihuela (1 nedēļa diviem cilvēkiem – 344 EUR)

“Bonito apartamento studio La Carihuela” ir īpašums, kas atrodas Torremolinos, Spānijā, tikai 600 metru attālumā no La Carihuela pludmales. Šis gaisa kondicionētais dzīvoklis piedāvā privātu baseinu, bezmaksas WiFi un bezmaksas privātu autostāvvietu. Īpašums ir aprīkots ar vienu guļamistabu, plakanu televizoru ar straumēšanas pakalpojumiem un pilnībā aprīkotu virtuvi, kas iekļauj cepeškrāsni, mikroviļņu krāsni, veļas mašīnu, tosteri un ledusskapi. Viesiem ir iespēja atpūsties arī dārzā.

Bajondillo pludmale atrodas 1,4 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Malapesquera pludmale ir 2,2 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Malagas lidosta, kas atrodas 8 km attālumā no “Torremolinos, Bonito apartamento studio La Carihuela”.

Bonito Apartementi