Skip to content

Maķedonija vasarā! Tiešais lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 198 EUR

Skopjē, Maķedonijā, ir daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Skopje:

  1. Maķedonijas arheoloģijas muzejs: Šis nesen uzbūvētais muzejs piedāvā iespēju iepazīt svarīgus bizantiešu laika dārgumus, feniķiešu nekropoles paliekas un maķedoniešu seju 3D rekonstrukcijas.
  2. Vecpilsētas kvartāls “Bazar”: Šis vecais Osmaņu laikmeta tirgus placis ir senākā Skopjes pilsētas daļa un vecpilsētas sirds.
  3. Samuila cietoksnis: Šis cietoksnis ir celts 6. gadsimtā p.m.ē., un to raksturo akmens un marmora bloki, kas pēc arheologu domām ir saglabājušies no sabrukušās Skupi pilsētas.
  4. Matka kanjons: Šis kanjons atrodas apmēram 15 km attālumā no Skopjes un ir apburoša dabas apskates vieta, kur kādreiz atradās 80 klosteri, bet šodien diemžēl atlikuši vien tikai 4.

Ohrida, kas atrodas Ziemeļmaķedonijā, ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi un kultūras mantojumu, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir daži no galvenajiem apskates objektiem Ohridā:

  1. Ohridas ezers: Šis ezers ir viens no vecākajiem un dziļākajiem ezeros Balkānos, un tā ekosistēma ir unikāla ar vairāk nekā 200 endēmiskām sugām.
  2. Svētā Jāņa Kaneo baznīca: Šī baznīca, kas celta pirms 600-700 gadiem, ir viena no Ohridas ironiskākajam baznīcām, kas atrodas kalnā ar skatu uz Ohridas ezeru.
  3. Ohridas Svētās Sofijas baznīca: Šī 9. gadsimta baznīca atrodas Ohridā un ir viena no svarīgākajām reliģiskām vietām pilsētā.
  4. Plaošnik arheoloģiskā teritorija: Šī teritorija ir viena no skaistākajām apskates vietām Ohridā.
  5. Ohridas pilsēta: Pilsēta ir pazīstama ar savām Osmaņu mājām, bruģētām ielām, pareizticīgo baznīcām un apslēptajiem laukumiem

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Skopje (cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg).

Datumi: 31.05.-3.06. 127 EUR turp-atpakaļ

Citi datumi: 7.-10.06., 21.-24.06., 28.06.-1.07., 5.-8.07., 12.-15.07., 26.-29.07., 2.-5.08., 23.-36.08., 30.08.-2.09. un citi

Lidojumi uz Skopje

3* viesnīca Vila Silia. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm ar brokastīm – 116 EUR.

Mājīgā Villa Silia atrodas tikai 1,5 km attālumā no Skopjes centra, taču pietiekami tālu no pilsētas trokšņiem. Viesiem tiek piedāvāti pieticīgi, funkcionāli numuri ar gaisa kondicionētāju un bezmaksas bezvadu internetu.

Diviem numuriem ir privāts balkons ar lielisku skatu. Katram Villa Silia numuram tiek garantēta vieta autostāvvietā, lai atvieglotu viesu ierašanos. Alternatīvi, transporta pakalpojumi no lidostas.

No rīta vai vakarā varat atpūsties plašajā dārzā.

Viesnīca Skopjē