Skip to content

Maķedonija jūnijā! Tiešais lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 184 EUR

Skopjē, Maķedonijā, ir daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Skopje:

  1. Maķedonijas arheoloģijas muzejs: Šis nesen uzbūvētais muzejs piedāvā iespēju iepazīt svarīgus bizantiešu laika dārgumus, feniķiešu nekropoles paliekas un maķedoniešu seju 3D rekonstrukcijas.
  2. Vecpilsētas kvartāls “Bazar”: Šis vecais Osmaņu laikmeta tirgus placis ir senākā Skopjes pilsētas daļa un vecpilsētas sirds.
  3. Samuila cietoksnis: Šis cietoksnis ir celts 6. gadsimtā p.m.ē., un to raksturo akmens un marmora bloki, kas pēc arheologu domām ir saglabājušies no sabrukušās Skupi pilsētas.
  4. Matka kanjons: Šis kanjons atrodas apmēram 15 km attālumā no Skopjes un ir apburoša dabas apskates vieta, kur kādreiz atradās 80 klosteri, bet šodien diemžēl atlikuši vien tikai 4.

Ohrida, kas atrodas Ziemeļmaķedonijā, ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi un kultūras mantojumu, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir daži no galvenajiem apskates objektiem Ohridā:

  1. Ohridas ezers: Šis ezers ir viens no vecākajiem un dziļākajiem ezeros Balkānos, un tā ekosistēma ir unikāla ar vairāk nekā 200 endēmiskām sugām.
  2. Svētā Jāņa Kaneo baznīca: Šī baznīca, kas celta pirms 600-700 gadiem, ir viena no Ohridas ironiskākajam baznīcām, kas atrodas kalnā ar skatu uz Ohridas ezeru.
  3. Ohridas Svētās Sofijas baznīca: Šī 9. gadsimta baznīca atrodas Ohridā un ir viena no svarīgākajām reliģiskām vietām pilsētā.
  4. Plaošnik arheoloģiskā teritorija: Šī teritorija ir viena no skaistākajām apskates vietām Ohridā.
  5. Ohridas pilsēta: Pilsēta ir pazīstama ar savām Osmaņu mājām, bruģētām ielām, pareizticīgo baznīcām un apslēptajiem laukumiem

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Skopje (cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg).

Datumi: 31.05.-3.06. 139 EUR turp-atpakaļ

Lidojumi uz Skopje

Apartamenti Modern Rajcikk Apartment nearby downtown & Vardar river uz 3 naktīm – 90 EUR.

Dzīvoklis Modern Rajcikk atrodas Skopjē netālu no centra un Vardaras upes. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju un terasi. No šīs naktsmītnes paveras skats uz dārzu. Naktsmītnei ir balkons. Naktsmītnē ir diennakts reģistratūra, transporta pakalpojumi no un uz lidostu, lifts un bezmaksas WiFi.

Nesen atjaunotajā dzīvoklī ir 2 guļamistabas, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem un pilnībā aprīkota virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu, ledusskapi un veļas mazgājamo mašīnu. Dzīvoklī tiek piedāvāta gultas veļa, dvieļi un veļas mazgātavas pakalpojumi.

Papildu ērtībai dzīvoklī tiek piedāvātas pusdienas līdzņemšanai, ko viesi var ņemt līdzi ekskursijās un citos ceļojumos ārpus īpašuma.

Akmens tilts atrodas 4,6 km attālumā no dzīvokļa Modern Rajcikk, netālu no pilsētas centra un Vardar upes, savukārt laukums Maķedonija ir 4,3 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Skopjes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 23 km attālumā no naktsmītnes.

Apartamenti Skopje