Skip to content

Maķedonija Jāņu brīvdienās! Tiešais lidojums un 3 naktis apartamentos centrā tikai 129 EUR

Skopjē, Maķedonijā, ir daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Skopje:

  1. Maķedonijas arheoloģijas muzejs: Šis nesen uzbūvētais muzejs piedāvā iespēju iepazīt svarīgus bizantiešu laika dārgumus, feniķiešu nekropoles paliekas un maķedoniešu seju 3D rekonstrukcijas.
  2. Vecpilsētas kvartāls “Bazar”: Šis vecais Osmaņu laikmeta tirgus placis ir senākā Skopjes pilsētas daļa un vecpilsētas sirds.
  3. Samuila cietoksnis: Šis cietoksnis ir celts 6. gadsimtā p.m.ē., un to raksturo akmens un marmora bloki, kas pēc arheologu domām ir saglabājušies no sabrukušās Skupi pilsētas.
  4. Matka kanjons: Šis kanjons atrodas apmēram 15 km attālumā no Skopjes un ir apburoša dabas apskates vieta, kur kādreiz atradās 80 klosteri, bet šodien diemžēl atlikuši vien tikai 4.

Ohrida, kas atrodas Ziemeļmaķedonijā, ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi un kultūras mantojumu, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir daži no galvenajiem apskates objektiem Ohridā:

  1. Ohridas ezers: Šis ezers ir viens no vecākajiem un dziļākajiem ezeros Balkānos, un tā ekosistēma ir unikāla ar vairāk nekā 200 endēmiskām sugām.
  2. Svētā Jāņa Kaneo baznīca: Šī baznīca, kas celta pirms 600-700 gadiem, ir viena no Ohridas ironiskākajam baznīcām, kas atrodas kalnā ar skatu uz Ohridas ezeru.
  3. Ohridas Svētās Sofijas baznīca: Šī 9. gadsimta baznīca atrodas Ohridā un ir viena no svarīgākajām reliģiskām vietām pilsētā.
  4. Plaošnik arheoloģiskā teritorija: Šī teritorija ir viena no skaistākajām apskates vietām Ohridā.
  5. Ohridas pilsēta: Pilsēta ir pazīstama ar savām Osmaņu mājām, bruģētām ielām, pareizticīgo baznīcām un apslēptajiem laukumiem

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Skopje (cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg).

Datumi: 21.-24.06. 96 EUR turp-atpakaļ

Citi datumi: 17.-20.05., 24.-27.05., 31.05.-3.06., 7.-10.-6., 14.-17.06.

Lidojumi uz Maķedoniju

Apartamenti Empire Apartments uz 3 naktīm – 66 EUR.

Dzīvokļi Empire atrodas Skopjē, 3,8 km attālumā no Akmens tilta un 3,5 km attālumā no Kales cietokšņa. Viesiem ir pieejams gaisa kondicionētājs. Īpašums atrodas aptuveni 4 km attālumā no Maķedonijas laukuma, 22 km attālumā no Tūkstošgades krusta un 2,4 km attālumā no Skopjes Svēto Kirila un Metodija universitātes. Arēna Telecom atrodas 4,6 km attālumā no dzīvokļa.

Šajā vienas guļamistabas dzīvoklī ir bezmaksas bezvadu internets, plakanā ekrāna televizors, veļas mazgājamā mašīna un pilnībā aprīkota virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu un krāsni.

Maķedonijas muzejs atrodas 3,9 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Skopjes pilsētas muzejs atrodas 4,1 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Skopjes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 17 km attālumā no naktsmītnes Empire Apartments.

Apartamenti Skopje