Skip to content

Maija svētki Norvēģijas fjordos! Lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 192 EUR

Stavangera ir pievilcīgs galamērķis, kas piedāvā gan dabas skatus, gan kultūras un vēsturiskas atrakcijas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko var redzēt un baudīt Stavangerā:

  1. Preikestolen (Priesteris vai Dieva krēsls): Tas ir slavenākais dabas brīnums Stavangeras apkārtnē. Preikestolen ir 604 metru augstumā esoša klints plata, no kurienes variet baudīt apburošus skatus uz Lysefjordu. Izmantojot taku, jūs varat doties uz šo vietu un iegūt iespaidīgu pieredzi.
  2. Gamle Stavanger (Vecais Stavanger): Apmeklējiet Gamle Stavanger, kas ir Stavangeras vecpilsētas daļa, kurā atrodas vecās, koka mājas no 18. gadsimta. Pastaigājieties pa ielām ar baltajām, smailu jumtiem klātām mājām un izbaudiet šarmu un vēsturi.
  3. Stavangeras naftas muzejs: Šis muzejs sniedz ieskatu Norvēģijas naftas rūpniecībā, kas ir svarīgs valsts ekonomikas elements. Jūs varat uzzināt par naftas ieguvi, pētniecību un izstrādi, kā arī izpētīt tehnoloģiju attīstību un ietekmi uz vidi.
  4. Stavangeras katedrāle: Stavangeras katedrāle ir viena no vecākajām katedrālēm Norvēģijā. Apmeklējiet šo vēsturisko baznīcu, kas datēta ar 12. gadsimtu, un novērojiet tās arhitektūras un mākslas detaļas.
  5. Øvre Holmegate: Iepazīstieties ar šo krāsaino ielu, kas pazīstama ar savu unikālo dizainu. Øvre Holmegate ir pazīstama ar krāsainām mājām, veikaliem, kafejnīcām un galerijām.
  6. Gastronomija: Izbaudiet vietējo gastronomiju, baudot jūras produktus un tradicionālos ēdienus. Stavangerā ir daudz kvalitatīvu restorānu, kas piedāvā garšīgas maltītes.

Stavangerā ir vēl daudz ko redzēt un baudīt, piemēram, skaistās apkārtnes, kā arī dažādus festivālus un kultūras pasākumus. Tā ir vieta, kur jūs varēsiet apvienot dabas brīnumus ar kultūras un vēsturiskām pieredzēm.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Wizz Air lidojumi Kauņa – Stavangera (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 3.-6.05. 56 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Club vai 76 EUR bez

Pērkot vismaz divas biļetes ir vērts investēt Wizz Air Club dalībā.

Lidojumi uz Stavaneru

Apartamenti Central Guest House – Bedroom with en suite Bathroom uz 3 naktīm – 272 EUR.

Nesen atjaunots īpašums Central Guest House – Bedroom with en suite Bathroom atrodas Stavangerā, netālu no Stavangeras rātsnama, Stavangeras Jūras muzeja un Stavangeras Mākslas muzeja. Naktsmītne ar gaisa kondicionētāju atrodas 2,6 km attālumā no Godalenas pludmales. Viesi var baudīt skatu uz pilsētu.

Viesu nama numuri ir aprīkoti ar kafijas automātu. Viesu nama naktsmītnēs ir privāta vannas istaba ar dušu un fēnu, kā arī bezmaksas bezvadu internets. Visās viesu nama naktsmītnēs ir gultas veļa un dvieļi.

Aukstākajos mēnešos viesi var baudīt ziemas sporta veidus apkārtnē.

Norvēģijas Naftas direktorāts atrodas 11 km attālumā no viesu nama, savukārt Stavangeras Starptautiskais pētniecības institūts ir 11 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Stavangeras lidosta, kas atrodas 17 km attālumā no viesu nama Central Guest House – Bedroom with en suite Bathroom.

Apartamenti Stavangerā