Skip to content

Maiami ar SAS! Lidojumi no Rīgas no 400 EUR turp un atpakaļ

Maiami ir populārs tūrisma galamērķis ASV, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Maiami:

  1. Apmeklējiet Miami Beach – Miami Beach ir slavens ar savu pludmali un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  2. Izbaudiet Little Havana – Little Havana ir kubiešu rajons, kur varat izbaudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus.
  3. Apmeklējiet Vatsona salu – Vatsona sala ir slavena ar savu mākslas un kultūras pasākumiem un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  4. Dodieties uz Miami Seaquarium – Miami Seaquarium ir slavens ar savu zemūdens dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  5. Apmeklējiet Art Deco rajonu – Art Deco rajons ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  6. Dodieties uz Jungle Island – Jungle Island ir slavens ar savu dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  7. Apmeklējiet Miami Science Museum – Miami Science Museum ir slavens ar savu zinātnes un tehnoloģiju izstādi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  8. Izbaudiet Miami Design District – Miami Design District ir slavens ar savu mākslas un dizaina izstādi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  9. Dodieties uz Miami Children’s Museum – Miami Children’s Museum ir slavens ar savu bērnu izglītības programmu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
  10. Apmeklējiet Miami Zoo – Miami Zoo ir slavens ar savu dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.

Kopumā, Maiami ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Rīgas uz Maiami ar pārsēšanos Stokholmā/Kopenhāgenā.

Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: novembris – marts

Datumi: 27.02.-6.03. 400 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 20.-27.11., 5.-12.12., 17.-25.01., 30.01.-6.02., 4.-12./19.03. un citi

Lidojumi uz Maiami