Skip to content

Madžores ezers Lieldienās! Lidojums, auto un 4 naktis 3* viesnīcā – 228 EUR

Madžores (Maggiore) ezers ir skaists un iecienīts ceļojuma galamērķis, kas atrodas Ziemeļitālijā un daļēji Šveicē. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, piedāvājot dažādas iespējas gan aktīvai atpūtai, gan kultūras baudīšanai. Daži iemesli, kāpēc ceļot uz Madžores ezeru un ko tur darīt:

  1. Atpūta pie dabas: ezers ir ieskaujams skaistā ainavā, un apkārtējie kalni dod iespēju baudīt dabas skaistumu. Varat doties pastaigā pa krastu, baudot svaigo gaisu un gleznainos skatus.
  2. Arhitektūras apskate: pie Madžores ezera ir daudz mazu ciematiņu ar burvīgām ieliņām, vecām baznīcām un kolorītiem ēku kompleksiem. Stresa, Ascona un Locarno ir tikai daži piemēri no iecienītajiem apmeklējamiem ciematiem.
  3. Kultūras pasākumi: ezera apkārtnē bieži notiek kultūras pasākumi un festivāli. Locarno Starptautiskais Kinofestivāls ir ievērojams notikums, kas pulcē kopā filmu mīļotājus no visas pasaules.
  4. Būves un dārzi: Madžores ezera reģionā ir vairāki vēsturiski pilis, muzeji un gleznaini dārzi, piemēram, Borromeo dārzi salās Isola Bella un Isola Madre.
  5. Aktīvā atpūta: ezerā un tā apkārtnē ir daudz iespēju piedalīties ūdens sporta aktivitātēs, piemēram, laivu braucienos, ūdens slēpēs, un piedzīvot adrenalīna piesātinājumu.
  6. Kulinārā bauda: reģions ir pazīstams ar savu gardu virtuvi. Jūs varēsit baudīt izcilus ēdienus un dzērienus, kuros bieži tiek izmantotas vietējās svaigās sastāvdaļas.

Madžores ezers piedāvā plašu klāstu nozarēs, un tas ir piemērots gan aktīvai atpūtai, gan kultūras baudīšanai, piesaistot tūristus ar savu ainavu un daudzveidīgo piedāvājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 31.03.-4.04. 55 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Milānu

Auto noma uz 4 dienām – 44 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

auto noma

3* viesnīca B&B Hotel Malpensa Lago Maggiore. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 301 EUR.

Šo 3 zvaigžņu viesnīcu ieskauj liels parks, un tā piedāvā mūsdienīgus numurus ar bezvadu internetu. Katrā B&B Hotel Malpensa Lago Maggiore numurā ir gaisa kondicionētājs un dizaina vannas istaba.

B&B Hotel Malpensa Lago Maggiore piedāvā bezmaksas āra autostāvvietu un bezmaksas garāžu ar jumtu. Pēc pieprasījuma ir pieejami transporta pakalpojumi uz un no Malpensas lidostas.

Viesnīca atrodas Vergiate, un to var viegli sasniegt no automaģistrāles A26/A8 izejas, un tā atrodas 10 km attālumā no Madžores ezera krasta.

Viesnīca Madžore