Skip to content

Madeira! Lufthansa lidojumi un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 388 EUR

Madeira ir skaista un interesanta vieta Portugālē, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Madeiru:

  1. Monte Palace Madeira – Monte Palace Madeira ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  2. Telefericos da Madeira – Telefericos da Madeira ir slavens ar savu skatu uz apkārtni un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  3. Pico do Arieiro – Pico do Arieiro ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  4. Cabo Girao – Cabo Girao ir slavens ar savu skatu uz okeānu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  5. Porto Moniz Natural Swimming Pools – Porto Moniz Natural Swimming Pools ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  6. Madeira Botanical Gardens – Madeira Botanical Gardens ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  7. Rabaçal Levada Hikes – Rabaçal Levada Hikes ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  8. Praia Formosa Beach – Praia Formosa Beach ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  9. Funchal Old Town – Funchal Old Town ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  10. Madeira Whale Museum – Madeira Whale Museum ir slavens ar savu zinātnisko kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.

Kopumā, Madeira ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Madeiru ar pārsēšanos Frankfurte un Portugālē. Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 5.-11.12. 226 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Lidojumi uz Madeiru

3* viesnīca Dom Pedro Garajau. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm ar brokastīm – 324 EUR.

Viesnīca Dom Pedro Garajau atrodas Madeiras dienvidu piekrastē, starp Funčalu un pilsētu Caniço. Viesnīcai ir liels āra baseins un mūsdienīgi numuri ar balkonu.

Viesnīcas numuros ir koka mēbeles un neitrālās krāsās veidots interjers. Katrā numurā ir satelīttelevīzija, un numuriem ir balkons ar skatu uz dārzu vai Atlantijas okeānu.

Viesi var atpūsties sauļošanās krēslos ap baseinu vai vienkārši baudīt skatu uz jūru no iekštelpu baseina ar atveramo jumtu. Viesnīcā ir sporta laukums, kur viesi var spēlēt volejbolu un badmintonu.

Viesnīca atrodas deviņu kilometru attālumā no Funčalas. Viesnīcā ir pieejami tūrisma aģenta pakalpojumi. Madeiras Starptautiskā lidosta atrodas tikai 11 kilometru attālumā. Viesiem ir pieejama automašīnu noma.

Viesnīca Madeirā