Skip to content

Luksusa brīvdienas Latvijā! 5* viesnīca ar brokastīm tikai 67 EUR

Liepāja ir skaista un interesanta vieta, šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Liepāju un ko tur redzēt un apmeklēt:

  • Koncertzāle “Lielais dzintars”: Šī koncertzāle ir pazīstama ar savu moderno arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Liepājā.
  • Sv. Trīsvienības katedrāle: Šī katedrāle atrodas vecpilsētas sirdī un ir slavena ar savu arhitektūru.
  • Koncertdārzs “Pūt, vējiņi!”: Šī vieta ir populāra ar savu mūzikas un kultūras pasākumu klāstu.
  • Ziemeļu mols: Tas ir garākais mols Latvijā, kas būvēts 19. gadsimta beigās.
  • Liepājas teātris: Senākais profesionālais teātris Latvijā, kas ir slavens ar savu arhitektūru un kultūras pasākumiem.
  • Karosta cietums: Tas kalpojis kā militārpersonu disciplinārsodu izciešanas vieta, kas mūsdienās glabā baisas atmiņas un spokainus nostāstus. Unikālā vieta atvērta ekskursijām, kuru laikā var apskatīt cietumu, un nakšņošanai.
  • Aktīvās atpūtas parks “BB wakepark”: Šeit iespējams atpūsties pludmales kafejnīcā BB café, baudot piedāvātos ēdienus un veldzējošos dzērienus.
  • Liepājas muzejs: Muzejs atrodas Liepājas pilsētas centrā un piedāvā ieskatu pilsētas vēsturē un kultūrā.
  • Liepājas Olimpiskais centrs: Šeit ir iespējams nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm, piemēram, peldēšanu, fitnesu, basketbolu, volejbolu un citām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

5* viesnīca Promenade Hotel Liepaja – divvietīgs numurs ar brokastīm – 67 EUR.

Noteikumi

Pieczvaigžņu dizaina viesnīca Promenade atrodas unikālā vietā, pie kanāla, jahtu piestātnes un Liepājas ostas. Viesnīcā ir eleganti numuri ar gaisa kondicionētāju un plazmas televizoru. Bezvadu interneta pieslēgums un autostāvvieta tiek piedāvāta bez maksas.

Šajā bijušajā graudu noliktavā ir vestibils, kas tiek izmantots kā populāra mākslas galerija. Daži arhitektūras elementi ir saglabājušies pat no 1770. gada.

Visos individuāli iekārtotajos numuros ir mini bārs, kabeļtelevīzija un atpūtas zona. Katrā numurā ir mūsdienīga vannas istaba ar tualetes piederumiem. Dažos numuros ir sauna.

Restorānā Piano tiek pasniegti tradicionāli latviešu un starptautiskās virtuves ēdieni. Vasarā viesi var ieturēt maltītes restorāna terasē un baudīt skatu uz piestātni.

Viesnīcas Promenade viesiem ir pieejamas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tostarp ūdensslēpošana un makšķerēšana. Viesi var izmantot viesnīcas fitnesa zonu.

Promenade viesnīca