Skip to content

Luksusa atpūta Malaizijā! Lidojums no Rīgas un 7 naktis 5* viesnīcā uz ūdens – 661 EUR, villā – 579 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Malaiziju ar KLM! Lidojumi no Rīgas pavasarī no tikai 388 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 5* viesnīcā uz ūdens – 661 EUR, no cilvēka, ceļojot divatā, villā – 579 EUR no cilvēka, ceļojot četratā.

KLM lidojumi ar pārsēšanos Amsterdamā. Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

​Datumi: daudz no janvāra līdz martam 

Piemēra datumi: 7.-15.03.

5* viesnīca Avani Sepang Goldcoast Resort.

Izbaudiet pasaules līmeņa apkalpošanu naktsmītnē AVANI Sepang Goldcoast Resort

Kūrortviesnīca AVANI Sepang Goldcoast ir izvietota villās uz pāļiem Malakas šaurumā. Viesu rīcībā ir horizonta baseins, spa un 6 ēdināšanas vietas.
Kūrortviesnīca AVANI Sepang Goldcoast atrodas 45 minūšu brauciena attālumā no Kualalumpuras Starptautiskās lidostas un 90 minūšu brauciena attālumā no Kualalumpuras centra.

Greznajās, plaši un ērti iekārtotajās villās ir klasiskas koka mēbeles un grīda. Viesi var baudīt atvēsinošas brīzes un lieliskus skatus no āra un iekštelpu atpūtas zonām.

Viesi var pastaigāties labiekārtotos dārzos vai doties uz spa un tur izbaudīt relaksējošas masāžas. Citu brīvā laika pavadīšanas iespēju klāstā ietilpst treniņi labi aprīkotajā fitnesa centrā un ekskursijas pa apkārtnes plantācijām.

Restorānā Bila Bila un bārā Buloh tiek nodrošinātas maltītes visas dienas garumā, kā arī neformāla maltīšu ieturēšanas vide. Mājīgākai maltīšu ieturēšanai ir pieejami restorāni Perahu un Stimbot, no kuriem paveras lieliski skati un kuros tiek pasniegti gardēžu ēdieni.

Divvietīgs numurs (divstāvu mājā uz ūdens) uz 7 naktīm – 546 EUR, ar brokastīm – 588 EUR.

Villa uz ūdens 4 cilvēkiem – 749 EUR, ar brokastīm – 854 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!