Skip to content

LOT Airlines lidojumi uz ASV no 390 EUR turp un atpakaļ

Čikāga ir pazīstama ar savu slaveno arhitektūru, bagāto kultūras un mākslas ainas, izcilu izklaides piedāvājumu un daudzveidīgo ēdienu. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko var redzēt un darīt, apmeklējot Čikāgu:

 1. Millennium Park: Millennium Park ir publisks parks, kas piedāvā dažādas ievērojamas atrakcijas, tostarp slaveno “The Bean” (Cloud Gate) skulptūru, kas ir slavenākais Čikāgas simbols. Jūs varat baudīt skaistu ainavu, apmeklēt koncertus vai iepazīt mākslas darbus.
 2. Art Institute of Chicago: Šis slavenais mākslas muzejs ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Amerikas Savienoto Valstu mākslas muzejiem. Jūs varat apbrīnot tajā esošās mākslas kolekcijas, kas ietver slavenas gleznas, skulptūras, keramiku un citus mākslas darbus.
 3. Navy Pier: Navy Pier ir populāra izklaides vieta, kas atrodas pie Čikāgas ezerā. Šeit jūs varat doties uz ainaviskām rumbām, apmeklēt atrakcijas, piemēram, Ferris Wheel, baudīt izklaides pasākumus un iepirkties veikalos un restorānos.
 4. Willis Tower Skydeck: Willis Tower (bijušais Sears Tower) ir viena no pasaules augstākajām ēkām un piedāvā iespēju apmeklēt Skydeck, kurā ir stikla grīda un panorāmas skatu terase, no kuras var baudīt pārsteidzošu skatu uz pilsētu.
 5. Magnificent Mile: Magnificent Mile ir slavens iepirkšanās rajons, kas ir mājvieta prestižiem veikaliem, dizaina butikiem, restorāniem un luksusa viesnīcām. Šeit jūs varat baudīt iepirkšanos, apmeklēt kultūras pasākumus un baudīt restorānu ēdienus.
 6. Field Museum: Field muzejs ir lielisks vietas apmeklējums visiem dabas zinātniekiem un vēstures entuziastiem. Jūs varat iepazīt tās kolekcijas, kas ietver dinozaura skeletus, mūsdienu dzīvnieku paraugus un daudz ko citu.
 7. Chicago River krastu pastaiga: Doties pastaigā pa Čikāgas upi un iepazīt tās arhitektūru no ūdens ir viena no ieteicamajām aktivitātēm.

Turklāt Čikāga ir slavena arī ar savu mūziku, teātriem, sporta pasākumiem un izcilu ēdienu. Ir ieteicams izbaudīt slaveno Čikāgas pīrāgu, itāļu ēdienu, dziļo picu un citas vietējās delikateses.

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

 1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
 2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
 3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
 4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
 5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

LOT Airlines lidojumi no Viļņas uz Čikāgu vai Ņujorku ar pārsēšanos Varšavā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Lidojumu periods: janvāris – maijs, septembris, oktobris

Viļņa – Čikāga piem. 24.-31.01. 390 EUR turp un atpakaļ

Viļņa – Ņujorka piem. 24.-31.01. 411 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi:

uz Čikāgu – 14.-21./28.02., 6.-13./20.03., 26.03.-2.04., 3.-10./17.04., 8.-15./22.05. un citi

uz Ņujorku – 13.-20./27.02., 12.-19.03., 18.-25.03., 15.-22.10. un citi

Lidojumi uz Čikāgu
Lidojumi uz Ņujorku