Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Londonu februārī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 19 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 2 naktis 3* viesnīca Vesminsterā ar brokastīm tikai 95 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi: februāris

Piemēra datumi: 26.-28.02.

3* viesnīca The Gresham Hotel.

Šī izdevīgas cenas viesnīca atrodas Londonas centra labā vietā, tikai 200 metru attālumā no dzelzceļa stacijas Paddington. Visos viesnīcas numuros ir privāta vannas istaba. Haidparks ir mazāk nekā 10 minūšu pastaigas attālumā.Oksfordstrītas daudzie veikali ir 15 minūšu pastaigas attālumā. Ejot kājām vai nobraucot ar autobusu 1,6 kilometrus, viesi var nokļūt Rīdženta parkā, Tiso kundzes vaska figūru muzejā un rosīgajā Vestendā.

Viesnīcā Gresham viesi var viegli nokļūt no dzelzceļa stacijas Paddington, kas apkalpo gan savu galveno vilcienu līniju, gan metro. Ar vilcienu Heathrow Express 17 minūšu laikā ir iespējams nokļūt Hītrovas lidostā.

Numuros ir vienkāršs un funkcionāls interjers. Koplietošanas zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Reģistratūrā pēc pieprasījuma viesi var saņemt gludināšanas aprīkojumu.

Rajons Vestminstera ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē iepirkšanāsparkiun pastaigas pa pilsētu.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,4.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 2 naktīm – 150 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.