Skip to content

Lieldienas Gdaņskā! Tiešais lidojums un 4 naktis apartamentos – 145 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 29.03.-2.04. 67 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Gdaņsku

Apartamenti Apartament Sopot Oliwia II uz 4 naktīm – 156 EUR.

Dzīvoklis Sopot Oliwia II atrodas Sopotā, netālu no Ergo arēnas un Oliwa parka. Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas privātā autostāvvieta un restorāns. No naktsmītnes paveras skats uz dārzu, un tā atrodas 2,6 km attālumā no Jelitkowo pludmales un 1,9 km attālumā no Sopotas dzelzceļa stacijas. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 2,4 km attālumā no Sopotas pludmales.

Šajā dzīvoklī ir bezmaksas bezvadu internets, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju, veļas mazgājamā mašīna un pilnībā aprīkota virtuve ar krāsni un ledusskapi. Dzīvoklī ir pieejami dvieļi un gultas veļa. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Dzīvoklī ir pieejams neliels veikals.

Dzīvokļa viesi varēs baudīt aktivitātes Sopotā un tās apkārtnē, piemēram, pastaigu ekskursijas. Dzīvokļa Sopot Oliwia II viesi var braukt ar velosipēdu un doties pārgājienos tuvumā, kā arī pilnībā izmantot dārzu.

Stadions Leśny atrodas 1,7 km attālumā no naktsmītnes, savukārt Olivas katedrāle atrodas 2,4 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Gdaņskas Leha Valensa lidosta, kas atrodas 16 km attālumā no dzīvokļa Sopot Oliwia II.

Apartamenti Gdaņskā