Skip to content

Lieldienas Gdaņskā! Tiešais lidojums un 4 naktis apartamentos – 123 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 29.03.-2.04. 53 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Gdaņsku

Apartamenti Villa Sart uz 4 naktīm – 141 EUR.

Villa Sart piedāvā ērtus viesu numurus Gdaņskā-Olivā, kas ir viens no skaistākajiem un klusākajiem Tri-City rajoniem. Tā piedāvā pašapkalpošanās numurus ar bezmaksas Wi-Fi.

Visos Villa Sart numuros ir televizors ar satelīta un kabeļtelevīzijas kanāliem. Viesu rīcībā ir arī elektriskā tējkanna un tējas pagatavošanas iespēja. Katrā numurā ir arī privāta vannas istaba ar dušu, bezmaksas tualetes piederumiem un fēnu.

Privāta, iežogota autostāvvieta ar 3 autostāvvietām ir pieejama bez maksas.

Olivas parks un botāniskais dārzs, kurā atrodas arī vēsturiskā Abata pils un Olivas katedrāle, atrodas 600 metru attālumā no Villa Sart. Polijā lielākais zooloģiskais dārzs Oliwa atrodas 2,7 km attālumā. Gdańsk Oliwa Fast City Train (SKM) stacija atrodas tikai 500 metru attālumā no villas.

Apartamenti Gdaņska