Skip to content

Lēti uz Vīni! Tiešais lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā centrā tikai 78 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 22.-24.01. 30 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 10.-13.01., 27./28.-30./31.01. un citi

Lidojumi uz Vīni

3* viesnīca Leonardo Hotel Vienna Schönbrunna. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 97 EUR.

Leonardo Hotel Vienna Schönbrunn atrodas ērtā vietā Vīnes 15. rajonā, 5 minūšu metro brauciena attālumā no Šēnbrunnas pils un Westbahnhof dzelzceļa stacijas. Metro stacija Längenfeld (līnijas U4, U6) atrodas tikai 100 metru attālumā.

Viesnīcas numuros ir gaisa kondicionētājs, LED televizors ar kabeļtelevīziju, bezmaksas bezvadu internets un atpūtas zona. Vannas istabās ir duša, un numuros ir modernas mēbeles. Ir pieejami numuri viesiem ar īpašām vajadzībām.

Pēc pieprasījuma un Star Inn Schönbrunn ir pieejamas bufetes tipa brokastis.

Privāto autostāvvietu var izmantot par papildmaksu. Vīnes pilsētas centrs atrodas tikai 4 metro pieturu attālumā, un Mariahilferstraße iepirkšanās ielu var sasniegt 5 minūšu laikā ar sabiedrisko transportu.

Viesnīca Vīnē