Skip to content

Lēti uz Varšavu! Lidojums un nakts 3* viesnīcā centrā tikai 59 EUR

Varšava, Polijas galvaspilsēta, ir viens no interesantākajiem un vēsturiskākajiem galamērķiem Eiropā. Te ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc ceļot uz Varšavu, un daudz ko tur redzēt un darīt. Šeit ir daži no tiem:

  1. Vēsture un kultūra: Varšava ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Vēsturiskais vecpilsētas centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Varšavas loma Otrā pasaules kara laikā ir ļoti nozīmīga, un daudzi muzeji un pieminekļi atgādina par šiem notikumiem, tai skaitā Varšavas sacelšanās piemineklis un Pulķa muzejs.
  2. Vecpilsēta: Stara Miasto (Vecpilsēta) ir viens no Varšavas galvenajiem apskates objektiem. Tā ir skaista, rekonstruēta vēsturiskā pilsētas daļa ar ielām, laukumiem un krāšņiem veciem ēku fasāžu attēliem. Te varat pastaigāties pa ielām, apskatīt Pils laukumu un apmeklēt Rātsnams.
  3. Karaliskais ceļš: Šis ceļš savieno daudzas nozīmīgas Varšavas vietas, tostarp Karalisko pili, Svētā Jāņa katedrāli un Lazienki parku. Tas ir lielisks veids, kā izstaigāt pilsētu un apskatīt tās dažādās facetes.
  4. Lazienki parks: Šis ir viens no lielākajiem un skaistākajiem parkiem Eiropā. Te atrodas Karaliskā pils, dažādi pieminekļi un tēlniecības darbi, kā arī dzīvnieku dārzs ar saviem slavenajiem dzīvniekiem – peliēnu karaliskajiem zivtiņiem.
  5. Muzeji un galerijas: Varšava piedāvā daudzus muzejus un galerijas visdažādākajām interesēm – no Polijas vēstures līdz mākslai un zinātnei. Nozīmīgi ir Nacionālais muzejs un Kopernika zinātņu centrs.
  6. Gaume un ēdieni: Polijas virtuve ir bagāta un garšīga. Noteikti izmēģiniet tradicionālus ēdienus, piemēram, pierogi (pīrādži), kielbasu (desa) un žurek (rūgta zupas). Varšavā ir arī daudz dažādu restorānu un kafejnīcu, kur varat baudīt gan vietējo, gan starptautisko virtuvi.
  7. Iepirkšanās un izklaide: Varšava ir lieliska vieta arī iepirkšanās entuziastiem un izklaides meklētājiem. Centrālā Varšava piedāvā daudzus veikalus, tirdziņus un modernus iepirkšanās centrus. Te ir arī aktīva naktsdzīve ar restorāniem, bāriem un klubiem.
  8. Virtuālais žēlsirdības muzejs: Šis muzejs ir veltīts Otrā pasaules kara laika geto Varšavā un tajā notikušajam. Tas ir ļoti emocionāls un padara apmeklētājus domāt par cilvēcisko ciešanu nozīmi.

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc ceļot uz Varšavu. Pilsēta piedāvā daudz dažādu pieredžu un iespēju, neatkarīgi no jūsu interesēm un priekšlikumiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Varšavu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 21.-22.04. 31 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Daudz datumu arī maijā no 15 EUR vienā virzienā

Lidojumi uz Varšavu

3* viesnīca Hotel Gromada Warszawa Centrum. Divvietīgs numurs – 55 EUR.

Trīszvaigžņu viesnīca Gromada Warszawa Centrum atrodas Varšavas centrā, 400 metru attālumā no slavenās ielas Nowy Świat. Viesiem tiek piedāvāti plaši numuri ar satelīttelevīziju.

Katru rītu viesnīcas galvenajā restorānā tiek pasniegtas brokastis. Restorāna specializācija ir poļu un starptautiskās virtuves ēdieni.

Visos viesnīcas Gromada Warszawa Centrum numuros ir vienkāršs iekārtojums un ērtas mēbeles. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar vannu vai dušu.

Viesnīca Gromada Warszawa Centrum atrodas tikai 4 minūšu brauciena attālumā no Varšavas Centrālās dzelzceļa stacijas un tirdzniecības centra Złote Tarasy.

Viesnīca Varšavā