Skip to content

Lēti uz Taizemi! Lidojumi no Rīgas jūnijā no 354 EUR turp un atpakaļ

Bangkoka ir viena no populārākajām tūristu galamērķiem Taizemē, un tā piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Bangkoku:

  1. Tempļi: Bangkoka ir slavena ar savu tempļu skaitu, un tos var atrast visur pa pilsētu. Populārākie tempļi ir Wat Phra Kaew un Grand Palace, Wat Arun un Wat Pho.
  2. Tirgi: Bangkoka ir slavena ar savu tirgu skaitu, un tie piedāvā daudz ko iegādāties, piemēram, tradicionālos izstrādājumus, apģērbu, pārtiku un daudz ko citu. Populārākie tirgi ir Chatuchak Weekend Market, Chinatown un Khao San Road.
  3. Ēdieni: Taizemes virtuve ir slavena ar savu garšu un daudzveidību, un Bangkoka piedāvā daudz ko izmēģināt. Populārākie ēdieni ir pad thai, tom yum, som tam un mango sticky rice.
  4. Pilsētas tūre: Bangkoka piedāvā dažādas pilsētas tūres, kas ļauj apskatīt galvenos apskates objektus un iepazīt pilsētas vēsturi.
  5. Iepirkšanās: Bangkoka ir lieliska vieta, lai iepirktos, un tā piedāvā daudz ko iegādāties, piemēram, apģērbu, elektroniku, kosmētiku un daudz ko citu.

Kopumā, Bangkoka ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru, garšīgus ēdienus un iepirkties. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic vai Norwegian lidojumi no Rīgas uz Oslo un zemo cenu aviokompānija Norse lidojumi no Oslo uz Bangkoku. Lidojumi nav savienoti, bet laiks starp lidojumiem ir pietiekošs.

Cenā ir iekļauta tikai rokas soma.

Rīga – Oslo – Bangkoka

Datumi: 29.05.-9.06. 354 EUR

Citi datumi: 1.-9.06. 365 EUR, 5.-13.06. 365 EUR, 4.-16.06. 397 EUR, 1.-16.06. 397 EUR

Lidojumi uz Taizemi