Skip to content

Lēti uz Santorini! Aegean lidojums un 2 naktis viesnīcā – 188 EUR, 6 naktis – 280 EUR

Santorini ir viena no skaistākajām Grieķijas salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Santorini:

  • Arheoloģiskie pieminekļi: Santorini ir slavena ar savu arheoloģisko mantojumu, un tā piedāvā daudz ko redzēt un izpētīt. Populārākie pieminekļi ir Akrotīri un antīkais Thēra.
  • Pludmales: Santorini piedāvā dažādas pludmales, kur varat baudīt saules vannas un peldēšanu. Populārākās pludmales ir Perissa un Kamari.
  • Vīna darītava: Santorini ir slavena ar savu vīna darītavu, un tā piedāvā daudz ko izmēģināt. Populārākie vīni ir Assyrtiko un Vinsanto.
  • Pilsētas tūre: Santorini piedāvā dažādas pilsētas tūres, kas ļauj apskatīt galvenos apskates objektus un iepazīt pilsētas vēsturi.
  • Romantiskas vakariņas: Santorini ir slavena ar savu romantisko atmosfēru, un tā piedāvā daudz ko izbaudīt, piemēram, romantiskas vakariņas uz klifām, kas piedāvā skatu uz saulrieti.

Kopumā, Santorini ir skaista un romantiska vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru, garšīgus ēdienus un iepirkties. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Santorini ar pārsēšanos Atēnās.

Cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 20.-22.04. 147 EUR, 23.-26.04. vai 20.-26.04. 155 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Lidojumi uz Santorini

Viesnīca Villa Agas. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 83 EUR, 3 naktīm – 125 EUR, uz 6 naktīm – 249 EUR.

Naktsmītne Villa Agas atrodas klusā vietā, vien 450 metru attālumā no salas galvaspilsētas Firas un 800 metru attālumā no galvenā laukuma. Naktsmītnei ir āra baseins. Autobusu pietura ir tikai 15 metru attālumā.

Visi naktsmītnes Villa Agas numuri ir vienkārši iekārtoti un aprīkoti ar gaisa kondicionētāju un balkonu, no kura paveras skats uz dārzu un pilsētu. Viesu rīcībā ir televizors un fēns.

Viesi var atpūsties pie baseina. Visās telpās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Neliels veikals, autoosta un vairāki restorāni viesu izvēlei ir pieejami līdz 30 metru attālumā. Kamari pludmale atrodas aptuveni 3,5 km attālumā.

Viesnīca Santorini