Skip to content

Lēti uz Ķīnu! Lidojumi no Rīgas, Tallinas, Viļņas no 342 EUR

Ķīna ir viena no senākajām civilizācijām pasaulē, ar bagātīgu kultūru un vēsturi, kas aizsniedzas tūkstošiem gadu atpakaļ. Valsts dažādība un skaistums padara to par neaizmirstamu ceļojuma galamērķi. Ceļojot uz Ķīnu, ir daudz iemeslu, kas padara šo valsti par iecienītu ceļotāju izvēli.

  1. Bagātīga vēsture un kultūra: Ķīnas vēsture ir pilna ar impērijām, cīņām, izgudrojumiem un filozofijām. Apceļot Ķīnas senās pilsētas, piemēram, Pekinu, Xi’anu un Nankinu, lai iepazītu vēsturisko arhitektūru, senču pieminekļus un lieliskos muzejus.
  2. Dabas brīnumi: Ķīna ir pazīstama ar savām ainavām un dabas brīnumiem, piemēram, Lielo Ķīnas mūri, Yanshuo kalnu masīviem un Žaņdži upes krastu ainavām. Šīs vietas piedāvā neaizmirstamu pieredzi dabas mīļotājiem un fotogrāfiem.
  3. Apmeklēt kulinārijas paradīzi (tomēr ar piesardzību 🙂 ): Ķīnas virtuve ir viena no pasaulē slavenākajām un iecienītākajām. Katrs Ķīnas reģions piedāvā unikālus un garšīgus ēdienus, tādēļ ceļojot pa Ķīnu, ir iespēja baudīt dažādas kulinārijas tradīcijas.
  4. Iepazīt mūsdienu Ķīnu: Lielās metropoles, piemēram, Šanhaja un Guangdžou, ir iemiesojums Ķīnas straujajai ekonomiskajai attīstībai. Šeit var aplūkot augstu debesskrāpju siluetus, apmeklēt iepirkšanās centrus un izbaudīt mūsdienu kultūras notikumus.
  5. Relaksējošas tūristu atrakcijas: Ķīnā ir arī daudz relaksējošu tūristu atrakcijas, piemēram, Hāņas pulksteņu tūrisma ciems Hainanā vai siltās ūdens avoti Hāngdžou. Šīs vietas ir ideālas atpūtai

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Polijas LOT šobrīd piedāvā iespēju lidot no Baltijas valstīm – Rīgas, Viļņas un Tallinas – uz Pekinu, Ķīnu sākot no 342 EUR par lidojumu turp un atpakaļ ar pārsēšanos Varšavā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg. Papildus bagāžu var iegādāties atsevišķi.

Lidojumu periods: novembris 2023 – marts 2024 (arī Ziemassvētkos un uz Jauno gadu)

Datumu pieejamība par šo cenu – liela

Rīga – Pekina piem. 3.-18.11.

RIX-PKX

Viļņa – Pekina piem. 20.11.-5.12.

VNO-PKX

Tallina – Pekina piem. 13.-28.11.

TLL-PKX