Skip to content

Lēti uz Gēteborgu! Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā centrā ar brokastīm – 176 EUR

Gēteborga, Zviedrijas otrā lielākās pilsēta, piedāvā daudz dažādu aktivitāšu un apskates vērto vietu, kas var aizraut dažādu ceļotāju intereses. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko var redzēt un baudīt Gēteborgā:

Lisberg, atrakciju parks
  1. Liseberg atrakciju parks: Liseberg ir slavens atrakciju parks (ar atrakcijām gan mazajiem, gan pieaugušiem), kas ir viens no lielākajiem un populārākajiem Ziemeļeiropā. Tas piedāvā dažādas adrenalīnu raisošas atrakcijas, izklaides parku, skaistus dārzus un koncertzāli. Tas ir ideāls galamērķis, it īpaši ģimenēm un izklaides meklētājiem.
  2. Hagaasen: Hagaasen ir Gēteborgas vecpilsēta, kurā varat iepazīt veco arhitektūru, vēsturiskas ielas un šarmu. Pastaigājieties pa šīm ielām, apmeklējiet mazus veikalus, kafejnīcas un restorānus, lai baudītu vietējo atmosfēru.
  3. Universeum: Universeum ir zinātniski izklaidējošs centrs, kas piedāvā interaktīvas izstādes, kas saistītas ar dabu, zinātni un tehnoloģijām. Tas ir lielisks galamērķis gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas iegūt jaunu izpratni par pasauli.
  4. Gēteborgas operas māja: Gēteborgas operas māja ir viena no Zviedrijas galvenajām operas un baleta izrāžu vietām. Ja esat mākslas un mūzikas cienītājs, jūs varat apmeklēt šo operas māju un baudīt izcilas izrādes.
  5. Botāniskais dārzs: Botāniskais dārzs ir lielisks galamērķis, lai baudītu skaisto augu pasauli un izbaudītu mierīgu atmosfēru. Šeit varat pastaigāties pa dažādiem dārza apgabaliem, iepazīties ar retiem augiem un baudīt skaistas ainavas.
  6. Maritiman: Maritiman ir pasaku kuģis, kas ir viens no lielākajiem kuģiem, kas ir kādreiz izmantots Zviedrijas flotē. To var apskatīt un iepazīt tās vēsturi un funkcionālās detaļas. Tas ir interesants galamērķis, īpaši tiem, kas interesējas par jūras vēsturi un kuģošanu.

Gēteborgā var apmeklēt arī daudzus citus muzejus, galerijas, restorānus un veikalus, kuros varat iepazīt vietējo kultūru un baudīt gardus ēdienus. Pilsētas atmosfēra ir dzīvespriecīga un daudzveidīga, un to papildina draudzīga un viesmīlīga iedzīvotāju kopiena.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi Rīga – Gēteborga (cenā nav iekļauta bagāža).

Vai arī tiešie AirBaltic lidojumi ar rokas bagāžu, bet lidojumu laiki nav perfekti.

Datumi: 14.-17.09. 51 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Citi datumi pieejami augustā un septembrī – Ryanair lidojumi no 9 EUR vienā virzienā.

Lēti lidojumi no Rīgas uz Gēteborgu

Apartamenti: Spar Hotel Gårda (divvietīgs numurs uz 3 naktīm ar brokastīm – 296 EUR)

Viesnīca Spar Hotel Gårda atrodas 1,5 km attālumā no Gēteborgas Centrālās stacijas un atrakciju parka Liseberg. Viesu rīcībā ir iecienītas bufetes tipa brokastis un bezmaksas WiFi. Vasarā ir atvērta terase. Visos numuros ir kabeļtelevīzija, rakstāmgalds, koka grīda un privāta vannas istaba. Viesnīcas ērtību klāstā ietilpst bezmaksas trenažieru zāle un sauna, kā arī vasaras sezonā – bērnu rotaļu istaba.

Spar hotel Garda viesnīca Gēteborgā