Skip to content

Lēti uz Dienvidāfriku! Lidojumi no Rīgas, Tallinas, Viļņas no 416 EUR

Ceļot uz Dienvidāfriku ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī valsts piedāvā daudzveidīgu dabu, iespaidīgu vēsturi un kultūru, kā arī neaizmirstamas pieredzes.

  1. Dabas daudzveidība: Dienvidāfrikas ainavas ir ārkārtīgi daudzveidīgas, no Krugera Nacionālā parka savannas līdz Vētras upes kalniem un Kapskai zemesraga krastiem. Ceļotājiem ir iespēja doties safari, lai redzētu “Lielo piecinieku” – lauvu, ziloni, bifeli, leopardu un degunradzi.
  2. Vēsture un kultūra: Dienvidāfrika ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Apmeklējiet Robben Island, kur tika ieslodzīts Nelson Mandela, vai apmeklējiet Apartheida muzeju Johannesburgā, lai iepazītos ar šīs valsts sarežģīto vēsturi.
  3. Gardie ēdieni un vīns: Dienvidāfrikas kulināriju ir ietekmējušas dažādas kultūras, kā rezultātā izveidojās unikāla virtuve. Stellenbosch un Franschhoek reģionos atrodas daži no pasaules labākajiem vīna darītavām, kur ceļotāji var baudīt vīna degustācijas un ekskursijas.
  4. Aktīvas atpūtas iespējas: Dienvidāfrika piedāvā daudzas iespējas aktīvās atpūtas cienītājiem. Ceļotāji var doties pārgājienos pa Drakensbergu kalniem, sērfot Dienvidāfrikas pludmalēs vai arī nodarboties ar zemūdens niršanu pie Āfrikas ragā.
  5. Iepazīstieties ar vietējo kultūru: Dienvidāfrika ir mājvieta dažādām etniskajām grupām, un ceļotājiem ir iespēja iepazīties ar vietējo kultūru. Apmeklējiet Zulu ciematu, lai iepazītos ar šīs etniskās grupas tradīcijām, vai piedalieties pilsētas ekskursijā, kas iepazīstina ar kādu no Dienvidāfrikas daudzajiem kolorītajiem ciemiem.

Ceļojot uz Dienvidāfriku, jūs atradīsiet īpašu un neaizmirstamu pieredzi, kas apvieno dabu, vēsturi, kultūru un piedzīvojumus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa un partneri piedāvā lielisku iespēju apmeklēt Dienvidāfriku no Baltijas valstīm – Rīgas, Viļņas un Tallinas – sākot no 416 EUR par lidojumu turp un atpakaļ ar pārsēšanos Frankfurtē Cirihē.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg. Papildus bagāžu var iegādāties atsevišķi.

Lidojumu periods: novembris 2023 – marts 2024

Datumu pieejamība par šo cenu – liela

Rīga – Johannesburga piem. 2.-13.11.

Rīga - Johannesburga

Viļņa – Johannesburga piem. 11.-22.11.

Viļņa - Johannesurga

Tallina – Johannesburga piem. 4.-16.11.

Tallina - Johannesburga