Skip to content

Legoland brīvdienas Dānijā! Tiešais lidojums no Viļņas un 3 naktis viesnīcā tikai 131 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Legoland septembra brīvdienās! Tiešie lidojumi no Viļņas no 47 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 3 naktis viesnīcā netālu no Legoland – 131 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Wizz Air lidojumi.

Datumi:

6.-9.09.

Viesnīca Gregersminde.

Naktsmītne atrodas tikai 3,5 km attālumā no tematiskā parka Legoland un 25 km attālumā no Givskudas zooloģiskā dārza. Viesiem tiek piedāvāts liels dārzs ar bērnu rotaļu laukumu, ponijiem un velosipēdu nomu.

Naktsmītnes Gregersminde numuros ir plakanā ekrāna televizors un atpūtas zona. Dažos numuros ir privāta virtuve, ēdamistabas zona un vannas istaba. Citiem numuriem ir koplietošanas atpūtas telpa ar televizoru, kā arī koplietošanas virtuve un vannas istaba. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Naktsmītnes Gregersminde viesi var bez maksas izmantot autostāvvietu.

Billundas lidosta ir 10 minūšu brauciena attālumā.

Ģimenēm īpaši patīk šī atrašanās vieta – ģimenes novērtēja tās piemērotību nakšņošanai ar bērniem ar 9,2.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 169 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!