Skip to content

Lansarote decembrī! Lufthansa lidojums un 9 naktis apartamentos tieši pie pludmales – 415 EUR

Lanzarote ir pazīstama ar savu unikālo vulkānisko ainavu un skaistajām pludmalēm. Šeit ir dažas populārākās apskates vietas un aktivitātes, ko var izbaudīt, ceļojot uz Lanzarote:

  1. Timanfaya Nacionālais parks: Apmeklējiet šo nacionālo parku, lai redzētu vulkānisko ainavu un izbaudītu geotermālās aktivitātes.
  2. Cueva de los Verdes: Apmeklējiet šo lavas alu, kas ir viena no interesantākajām apskates vietām salā.
  3. Jameos del Agua: Šis komplekss piedāvā iespēju apmeklēt alu, koncertzāli un dārzu, kas ir radīts apbrīnojamā dabas ainavā.
  4. Pludmales: Lanzarote ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, piemēram, Papagayo, Playa Blanca un Famara, kur varat baudīt sauli un jūru.
  5. César Manrique māja: Apmeklējiet šo māju, kas ir bijušā mākslinieka César Manrique mājvieta, kas ir kļuvusi par muzeju un kultūras centru.

Kopumā, Lanzarote ir vieta, kur varat baudīt unikālu vulkānisko ainavu, skaistas pludmales un interesantas kultūras apskates vietas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Lansarote (pārsēšanās Frankfurtē). Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 9.-18.12. 170 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Lansaroti

Apartamenti Apartamento vacacional en Orzola Lanzarote. Dzīvoklis uz 9 naktīm – 491 EUR.

Apartamento vacacional en Orzola Lanzarote ir pludmales īpašums, kas atrodas Orzolā, mazāk nekā 1 km attālumā no Plaja de la Kanterijas un 1,7 km attālumā no Kaletonblanko pludmales. Īpašums atrodas 10 km attālumā no alas La Cueva de los Verdes, 10 km attālumā no Jameos del Agua alām un 10 km attālumā no Mirador del Rio. Golfa laukums Costa Teguise atrodas 34 km attālumā, savukārt piemineklis Campesino ir 38 km attālumā no dzīvokļa.

Vienas guļamistabas dzīvoklī ir viesistaba ar plakanā ekrāna televizoru un pilnībā aprīkota virtuve.

Jardín de Cactus Gardens atrodas 20 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Lagomaras muzejs ir 32 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Lansarotes lidosta, kas atrodas 40 km attālumā no dzīvokļa Apartamento vacacional en Orzola Lanzarote.

Apartamenti Lansarotē