Skip to content

Lago d’Orta maijā! Lidojums, auto un 5 naktis apartamentos netālu no ezera – 182 EUR

Lago d’Orta, vai Orta e San Giulio, ir skaists ezers, kas atrodas Ziemeļitālijā, Piemontes reģionā. Ja plānojat apmeklēt šo gleznaino vietu, šeit ir dažas ieteikumus par to, ko darīt un redzēt:

  1. Apmeklējiet Orta San Giulio: šī ir maza viduslaiku pilsēta, kas atrodas ezera krastā. Pilsēta ir iecienīta tūristu vidū ar savu vecpilsētu, šaurajām ieliņām un skaistajām skatījumu platformām uz ezeru.
  2. San Giulio sala: paņemiet laivu uz San Giulio salu, kas ir maza sala ezerā, kur atrodas klosteris. Jūs varat staigāt pa salu, apskatīt klosteri un baudīt ainavas.
  3. Svetišķā Bergamo kalna ceļš: baudiet pārgājienu pa kalnu ceļu, kurš sākas no Orta San Giulio un ved uz kalnu virsotni ar fantastiskiem skatiem uz ezeru.
  4. Apmeklējiet Sacro Monte di Orta: tas ir Svēto kalnu komplekss, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Jūs varat apmeklēt daudzas kapelas un baudīt gleznainus skatus.
  5. Piknika: izbaudiet laiku ezera krastā ar pikniku vai baudiet vietējās kafejnīcas un restorānus, kuros varat nobaudīt reģiona ēdienus.
  6. Aktivitātes uz ūdens: ja jums patīk ūdens sports, jūs varat iznomāt laivu vai kādu citu ūdens transporta līdzekli.

Tas ir tikai daži no priekšlikumiem, ko varat izbaudīt, apmeklējot Lago d’Orta. Neaizmirstiet baudīt vietējo kultūru, virtuvi un skaistās ainavas, ko šis reģions piedāvā.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 19.-24.05. 59 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Milānu

Auto noma uz 5 dienām – 46 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

auto noma

Apartamenti Casa Dei Nonni uz 5 naktīm – 199 EUR.

Naktsmītne Casa Dei Nonni atrodas Soriso, 11 km attālumā no Sandžiulio salas. Trīszvaigžņu dzīvoklis atrodas 11 km attālumā no Sacro Monte di Orta. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 30 km attālumā no Borromean Islands.

Šajā dzīvoklī ir bezmaksas bezvadu internets, televizors un pilnībā aprīkota virtuve ar mikroviļņu krāsni un ledusskapi. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Apartamenti Itālijā