Skip to content

Laba cena lidojumiem no Rīgas uz Riodežaneiro, Brazīliju

Riodežaneiro ir skaista un interesanta vieta Brazīlijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Riodežaneiro:

  1. Apmeklējiet Kristus Atpestītāja statuju – Kristus Atpestītāja statuja ir viena no slavenākajām vietām, ko apmeklēt Riodežaneiro. Šeit ir iespējams baudīt skaistu skatu uz apkārtni un apmeklēt dažus no tempļa svētnīcām.
  2. Izbaudiet pludmales – Riodežaneiro ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, un šeit ir daudz pludmales, kur varat peldēties, sauļoties un baudīt jūras ainavu.
  3. Apmeklējiet Santa Terēzu – Santa Terēza ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  4. Dodieties uz Maracanā stadionu – Maracanā stadions ir slavens ar savu futbola vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Riodežaneiro.
  5. Apmeklējiet Lapa rajonu – Lapa rajons ir slavens ar savu naktsdzīvi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Riodežaneiro.

Kopumā, Riodežaneiro ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Riodežaneiro, ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un plāniem. Tomēr, lai palīdzētu jums izlemt, šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, kad plānojat ceļojumu uz Riodežaneiro:

  1. Klimats: Riodežaneiro ir karsts un mitrs gada laikā, bet lietus periods ir no decembra līdz martam. Tāpēc, ja vēlaties izvairīties no lietus perioda, labākais laiks, lai ceļotu uz Rio de Žaneiro, ir no aprīļa līdz novembrim.
  2. Festivāli: Riodežaneiro ir pazīstams ar savu karnevālu, kas notiek februārī. Ja vēlaties piedalīties karnevālā, tad februāris ir labākais laiks, lai ceļotu uz Riodežaneiro.
  3. Tūristu sezona: Tūristu sezona Riodežaneiro ir no decembra līdz martam, kad ir lietus periods. Tāpēc, ja vēlaties izvairīties no lielām tūristu plūsmām, labākais laiks, lai ceļotu uz Riodežaneiro, ir no aprīļa līdz novembrim.

Kopumā, labākais laiks, lai ceļotu uz Riodežaneiro, ir no aprīļa līdz novembrim, kad ir sausāks periods un mazāk tūristu. Tomēr, ja vēlaties piedalīties karnevālā, tad februāris ir labākais laiks, lai ceļotu uz Riodežaneiro.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Riodežaneiro ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: maijs, jūnijs

Rīga – Riodežaneiro piem. 16.-31.05. 571 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 9.-31.05., 23./30.05.-14.06., 1.-23.06., 6.-21.06., 6-.28.06.

Lidojumi uz Riodežaneiro