Skip to content

Kuba: lidojums no Rīgas un 11 naktis 4* ALL INCLUSIVE viesnīcā – 922 EUR

Ja jūs plānojat ceļojumu uz Varadero, Kubā, jums ir priekšā lielisks tropiskais atpūtas galamērķis ar baltām smilšu pludmalēm un siltu Karību jūru. Varadero ir viena no populārākajām tūristu vietām Kubā un piedāvā daudz dažādu aktivitāšu un apskates vērtu vietu. Šeit ir dažas no tām:

  1. Pludmales: Varadero ir slavena ar savām gleznainajām pludmalēm. Jūs varat baudīt siltu Karību jūru, peldēties un baudīt ūdenssporta aktivitātēs, piemēram, snorkelēšanu, niršanu vai ūdensslēpošanu.
  2. Parque Josone: Parque Josone ir skaists parks, kas atrodas Varadero centrā. Jūs varat pastaigāties pa parku, baudīt dabu, iepazīties ar dažādām augu sugām un izbaudīt mierīgu atmosfēru. Parkā ir arī ezeri, laivu noma un kafejnīcas.
  3. Varadero Golf Club: Ja jums patīk golfs, jūs varat apmeklēt Varadero Golf Club, kas ir slavens ar savu skaisto golfa laukumu. Šeit jūs varat baudīt spēli golfa un apbrīnot ainavas ap vidējiem palmu kokiem un ūdens šķēršļiem.
  4. Casa del Ron: Casa del Ron ir vieta, kur jūs varat iepazīties ar Kubas ruma ražošanu un baudīt degustācijas. Jūs varat uzzināt par ruma darīšanas procesu un iegādāties suvenīrus.
  5. Kultūras un vēsturiskas ekskursijas: Ja vēlaties iepazīt vairāk par Kubas kultūru un vēsturi, jūs varat doties uz ekskursijām uz Havanas pilsētu, kur ir daudz apskates vērtu vietu, piemēram, Vecpilsēta, Revolūcijas laukums un Hemingveja māja. Varadero ir laba bāze arī, lai apmeklētu citas tuvumā esošas Kubas interesantas vietas.

Atcerieties, ka Kubā ir satriecoša kultūra, mūzika un vietējā gaisotne, tāpēc, ceļojot uz Varadero, jums ir iespēja iepazīt un baudīt šo unikālo valsti. Ir ieteicams iepriekš izpētīt apskates vietas, aktivitātes un ekskursiju iespējas, lai jūs varētu maksimāli izbaudīt savu ceļojumu uz šo skaisto Kubas galamērķi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Pēdējā brīža AirBaltic un Condor lidojumi no Rīgas uz Varadero ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Piemēra datumi: 2.-13.06. 579 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Rīga - Varadero lidojums

4* viesnīca: Hotel Club Kawama (ALL INCLUSIVE 11 naktis diviem cilvēkiem – 687 EUR)

All Inclusive 4 zvaigžņu viesnīca. Atrodas Varadero centrā, tikai 20 minūšu attālumā no Huana Gualberto Gomesa starptautiskās lidostas. Viesnīca tika uzcelta kā tradicionāla hacienda ar krāsainām mājām un bungalo, kas atrodas ap zaļajiem dārziem gar lielisko pludmales joslu. Ieteicams ģimenēm, grupām un pasākumiem.

Viesnīca Kubā