Skip to content

Krēta maijā! Čarterlidojums un 4 naktis apartamentos ar baseinu – 225 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 5.-9.05. 184 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Čarterlidojums uz Krētu

Apartamenti Valentina Apartments. Studija uz 4 naktīm – 82 EUR.

Šis ģimenes pārvaldītais īpašums Kato Gouves atrodas olīvkoku biržu vidū, un to ieskauj Vidusjūras dārzs. Viesiem tiek piedāvāti dzīvokļi ar gaisa kondicionētāju un panorāmas skatu uz apkārtni. Pludmale atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā.

Katrā naktsmītnes Valentina dzīvoklī ir virtuve ar ledusskapi, kā arī seifs, televizors un radio.

Viesi var pavadīt relaksējošus mirkļus pie dzīvokļa Valentina dārziem vai doties uz bāru, lai malkotu dzērienu. Uz vietas regulāri tiek organizēti grila vakari. Telpā ir pieejams arī dāvanu veikals un neliels tirgus.

Viesnīca Valentina atrodas tikai 100 metru attālumā no Heraklion-Chersonissos Old National Road. Akvārijs Cret ir 20 minūšu autobusa brauciena attālumā. Uz vietas ir pieejama privāta autostāvvieta.

Studija Krētā