Skip to content

Krēta jūlija beigās! Čarterlidojums un 7 naktis apartamentos tuvu pludmalei – 351 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 28.07.-4.08. 195 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 31.0.7.-7.08. 200 EUR

Čarterlidojums uz Krētu

Apartamenti Litsa Studios uz 7 naktīm – 312 EUR.

Naktsmītne Litsa Studios ar bāru atrodas Malijā, Krētas reģionā, 1,9 km attālumā no Centrālās Malijas pludmales un 2,4 km attālumā no Saules pludmales. Šajā 2 zvaigžņu viesnīcā ir koplietošanas atpūtas telpa un numuri ar gaisa kondicionētāju un bezmaksas bezvadu internetu. Katrā numurā ir privāta vannas istaba. Viesiem ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta, un naktsmītne nodrošina maksas transporta pakalpojumus no un uz lidostu.

Visas naktsmītnes ir aprīkotas ar ledusskapi, plīts virsmu, tējkannu, dušu, fēnu un rakstāmgaldu. Katrā viesnīcas numurā ir gultas veļa un dvieļi.

Pludmale Ikaros un Kernos atrodas 2,7 km attālumā no naktsmītnes Litsa Studios, savukārt Cretaquarium Thalassocosmos atrodas 21 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Heraklionas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 29 km attālumā no naktsmītnes.

Apartamenti Krētā