Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Krētas salu aprīlī! Lidojumi no Viļņas no 93 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā no 156 EUR no cilvēka, ceļojot trijatā, vai 188 EUR, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi Viļņa – Hanija.

Datumi:

1.-8.04. 93 EUR

3* viesnīca Nireas Hotel.

Viesnīca Nireas atrodas tikai 400 metru attālumā no pludmales Agioi Apostoloi un netālu no Kato Daratso vietējiem restorāniem un preču ar pazeminātu cenu tirdzniecības vietām. Viesiem tiek piedāvāta mājīga un nomierinoša gaisotne un jaukas āra zonas.

Viesnīcas Nireas labiekārtotajās studijās un dzīvokļos ir ērta guļamzona un pilnībā aprīkota virtuve. Naktsmītņu plašais balkons ir lieliska vieta, kur var atpūsties un lasīt grāmatu vai malkot kafiju, baudot skatu uz baseinu, jūru vai Daratso.

Leknu dārzu ieskautās viesnīcas Nireas kompleksa centrā viesi var atpūsties pie āra baseina, kurā var arī peldēt. Aktīvāki viesi var arī spēlēt tenisu un doties nelielā pastaigā uz pludmali, kur tiek organizēti dažādi ūdens sporta veidi.

Hanija, kas ir lieliska vieta vienas dienas ceļojumam vai vakara izklaidēm, atrodas tikai 4 km attālumā no viesnīcas Nireas. Tuvumā ir pieejama sabiedrisko autobusu pietura, savukārt autovadītājiem tiek piedāvāta arī bezmaksas privātā autostāvvieta. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams reģistratūras, baseina un bāra zonā.

Trīsvietīgs numurs uz 7 naktīm – 191 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.