Skip to content

Krēta aprīļa beigās! Aegean lidojums un 6 naktis viesnīcā pie pludmales – 235 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķiem Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Iraklijas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju ar pārsēšanos Atēnās.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 22.-28.04. 179 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Lidojumi uz Krētu

Viesnīca Iraklis Apartments. Studija uz 6 naktīm – 113 EUR.

Ģimenes pārvaldītā naktsmītne Iraklis Apartments atrodas 350 metru attālumā no pludmales un dažu metru attālumā no veikaliem. Viesiem tiek piedāvāti divi peldbaseini, kā arī naktsmītnes ar jauku skatu uz Krētas ainavu un jūru.

Naktsmītnē Iraklis Apartments ir plaši dzīvokļi un studijas ar virtuvīti, ledusskapi un elektrisko tējkannu. Katrai naktsmītnei ir balkons vai terase. Dzīvokļos un studijās ir flīžu grīdas.

Peldbaseina zonā ir pieejami sauļošanās krēsli un baseina bārs, kurā tiek pasniegti dzērieni un uzkodas. Viesi var izmantot uz vietas esošo grilu.

Brīvā laika pavadīšanas iespējas ietver karaoki, bingo un filmu vakarus, kas bieži tiek organizēti naktsmītnē Iraklis Apartments. Pie peldbaseiniem ir pieejami galda futbola un biljarda galdi.

Tuvākais restorāns atrodas 50 metru attālumā, savukārt lielveikals ir 150 metru attālumā no naktsmītnes Iraklis Apartments. Dažu metru attālumā ir autobusu pietura. Maljas pilsēta ar drupām no mīnojiešu laikmeta ir 3 km attālumā. Iraklijas Starptautiskā lidosta atrodas 30 km attālumā. Uz vietas ir bezmaksas publiskā autostāvvieta.

Studija Krētā