Skip to content

Krēta! Aegean lidojums, transfērs un 7 naktis dzīvoklī Iraklijā – 247 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Heraklionu/Irakliju ar pārsēšanos Atēnās (cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg).

Datumi: 30.11.-7.12. 146 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 3.-10.12. 150 EUR

Lidojumi uz Krētu

Apartamenti The Big Little One. Stylish & convenient apartment uz 7 naktīm – 202 EUR.

Dzīvokļa cenā ir iekļauts arī bezmaksas lidostas taksometrs.

Naktsmītne The Big Little One atrodas Iraklijas pilsētā, 3,4 km attālumā no Venēcijas mūriem un 3,9 km attālumā no Iraklijas Arheoloģijas muzeja. Stilīgs un ērts dzīvoklis ar gaisa kondicionētāju. Naktsmītne atrodas 2,9 km attālumā no Knosas pils, un visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, un tajā ir 1 guļamistaba, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem un pilnībā aprīkota virtuve ar krāsni, ledusskapi, veļas mazgājamo mašīnu, plīts virsmu un virtuves piederumiem. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.

Cretaquarium Thalassocosmos atrodas 17 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Iraklijas Kultūras konferenču centrs atrodas 3,4 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Iraklijas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 4 km attālumā no naktsmītnes The Big Little One. Stilīgs un ērts dzīvoklis.

Dzīvoklis Heraklionā