Skip to content

Krēta 2024! Air Baltic lidojums un 7 naktis dzīvoklī pie jūras – 375 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Krētu (cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg).

Datumi: 27.06.-4.07. 233 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Par šo cenu ir pieejami tikai daži datumi vasaras mēnešos

Lidojumi uz Krētu

Apartamenti Mari Apps, Gournes, Gouvon,Crete,Heraklion uz 7 naktīm – 285 EUR.

Naktsmītne Mari Apps, Gournes, Gouvon, Crete,Heraklion atrodas Bendevisā, 800 metru attālumā no pludmales American Base un 1 km attālumā no pludmales Gournes. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju, balkonu un bezmaksas bezvadu internetu. No īpašuma paveras skats uz iekšpagalmu, un tā atrodas 1,3 km attālumā no Gournon pludmales un 1 km attālumā no Cretaquarium Thalassocosmos.

Dzīvoklim ir terase un skats uz kalniem. Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, viesistaba, plakanā ekrāna televizors ar satelīttelevīziju, aprīkota virtuvīte un 1 vannas istaba ar dušu un burbuļvannu. Dzīvoklī ir pieejami dvieļi un gultas veļa.

Šai naktsmītnei ir dārzs ar grilu, un viesi var doties makšķerēt tuvumā.

Heraklionas Arheoloģijas muzejs atrodas 16 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Venēcijas mūri atrodas 17 km attālumā no dzīvokļa. Tuvākā lidosta ir Heraklionas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 10 km attālumā no naktsmītnes Mari Apps, Gournes, Gouvon, Crete, Heraklion.

Dzīvoklis Krētā