Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Kostabravu februārī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 39 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 4* SPA viesnīcā pie jūras tikai 131 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

13.-20.02. 39 EUR (piemēra datumi)

10.-13.02. 39 EUR

10.-20.02. 39 EUR

4* viesnīca H Top Calella Palace & SPA.

Naktsmītnes H Top Calella Palace & SPA viesu rīcībā ir iekštelpu un āra peldbaseini, burbuļvanna un jumta sauļošanās terase. Šī mūsdienīgā viesnīca ir izvietota Katalonijas piekrastē Costa Maresme, 600 metru attālumā no Kaleljas pludmales.

Gaišajiem viesnīcas Calella Palace numuriem ir balkons un gaisa kondicionētājs. Viesu rīcībā ir satelīttelevīzija. Visos numuros ir privāta vannas istaba ar fēnu.

Viesnīcas H Top Calella bufetes restorānā tiek pasniegti vietējās un starptautiskās virtuves ēdieni. Viesiem, kuri ir izvēlējušies pilnu pakalpojumu servisu, maltīšu starplaikā ir pieejama arī īpaša bufete.

Rosīgā pilsēta Loreta de Mara atrodas 20 kilometru attālumā no Kaleljas. Žironas – Kostabravas lidosta ir 40 km attālumā, savukārt Barselonā var nokļūt 1 stundas laikā, braucot ar vilcienu. Viesnīcas H Top viesiem tiek nodrošināti bezmaksas autobusu transporta pakalpojumi uz vietējām grupas H Top viesnīcām; viesi var bez maksas izmantot šajās viesnīcās piedāvātās iespējas.

Viesnīcā ir bērnu klubs, un tiek rīkotas dienas aktivitātes un sporta nodarbības. Viesnīcā katru vakaru ir iespējams baudīt arī izklaidējošus priekšnesumus un mūziku.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 182 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.