Skip to content

Kostabrava, Spānija maijā! Tiešais lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 232 EUR

Kostabrava, Spānijas piekrastes reģiona krāšņās pludmales, gleznainās ainavas un kultūras bagātība pievilina tūristus no visām pasaules malām. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc ir vērts ceļot uz Kostabrava un ko tur var apskatīt:

  1. Pludmales: Kostabrava lepojas ar skaistām pludmalēm ar smaragda ūdeņiem un krāsainām smiltīm. Populārās pludmales, piemēram, Platja d’Aro, Tossa de Mar, Lloret de Mar un Cadaqués, piedāvā iespēju baudīt sauli, peldēties un izbaudīt dažādus ūdens sporta veidus.
  2. Empúries arheoloģiskais komplekss: Apmeklējot Empúries arheoloģisko kompleksu, jūs varēsiet iepazīt seno grieķu un romiešu pilsētu, kas atrodas  Katalonijas Vidusjūras krastā. Šeit ir saglabājušās senās ēkas, amfiteātris, mozaīkas un citi vēsturiski objekti.
  3. Žirona: Žirona ir burvīga pilsēta ar vēsturisku vecpilsētu, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apmeklējiet Žironas katedrāli, ebreju kvartālu un baudiet burvīgo atmosfēru šajā viduslaiku pilsētā.
  4. Salvadora Dalī muzejs, Figueres: Figueres ir dzimtene slavenā mākslinieka Salvadora Dalī, un šeit atrodas viņa muzejs. Iepazīstieties ar Dalī ekscentriskajiem darbiem, eksperimentālajām instalācijām un sirreālisma pasauli.
  5. Kadakesa (Cadaqués): Šī gleznainā kūrorta pilsēta ir slavena ar savu ainavu un mākslas mantojumu. Apmeklējiet Kadakesu, pastaigājieties pa tās vecpilsētu, izbaudiet krāsainās mājas un baudiet fantastisku jūras skatu.
  6. Rosas: Rosas ir vēl viens pievilcīgs kūrorts Kostabravā ar plašu pludmali un interesantu vēsturi. Apmeklējiet Rosas cietoksni, antīko ciematu un baudiet vietējos ēdienus restorānos.

Kostabrava ir daudzveidīgs un aizraujošs ceļojuma galamērķis, kur jūs varēsiet apbrīnot skaistas pludmales, vēsturiskas vietas un baudīt vietējo kultūru un virtuvi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Žironu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 8.-15.05. 99 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Kostabrava

3* viesnīca Hotel Cartago Nova by ALEGRIA. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm ar brokastīm – 267 EUR, ar puspansiju – 316 EUR.

Izbaudiet sauli, jūru un smiltis Malgrata de Marā. Jūs varat gozēties Spānijas saulē pie baseina vai doties uz tuvējo pludmali. Pēc bufetes tipa maltītes ieturēšanas var atpūsties, spēlējot biljardu.

Viesnīca Hotel Cartago Nova by ALEGRIA atrodas fantastiskā vietā, tikai 100 m attālumā no Vidusjūras un Malgrata de Maras pludmales. Viesu var baudīt svaigo jūras gaisu no sava viesnīcas numura privātā balkona. Numuri ir gaumīgi iekārtoti Vidusjūras toņos, un tajos ieplūst daudz dabiskās gaismas.

Bērni var rotaļāties un iegūt jaunus draugus bērnu klubā, kas ir atvērts vasaras mēnešos.

Viesi var doties vienas dienas ekskursijā uz eleganto Barselonas pilsētu, kas atrodas tikai 60 km attālumā no Malgrata de Maras.

Viesnīca Kostabravā