Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Kosta Bravu aprīlī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 58 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis apartamentos pie jūras tikai 97 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 136 EUR, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:
15.-22.04. 58 EUR

Apartamentos Selvapark.

Viena no mūsu iecienītajām izvēlēm galamērķī Loreta de Mara.Šī naktsmītne ir 6 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Naktsmītne Apartamentos Selvapark atrodas Loreta de Marā, 3,5 km attālumā no ūdens atrakciju parka Water World. Uz vietas ir pieejama privāta autostāvvieta. Loretas pludmale atrodas 500 metru attālumā.

Visos dzīvokļos ir gaisa kondicionētājs un televizors. Dažiem dzīvokļiem ir terase un/vai balkons. Virtuvē ir mikroviļņu krāsns. Katrā dzīvoklī ir privāta vannas istaba ar fēnu.

Pludmale Fenals atrodas 1,9 km attālumā, savukārt dārzi Santa Clotilde ir 2,6 km attālumā no naktsmītnes Apartamentos Selvapark. Tuvākā lidosta ir Žironas – Kostabravas lidosta, kas atrodas 23 km attālumā no naktsmītnes Apartamentos Selvapark.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Loreta de Marā! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Apartamenti līdz 4 cilvēkiem uz 7 naktīm – 157 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.