Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Kosta Bravu aprīlī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 52 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 4*viesnīcā pie jūras tikai 118 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:
8.-12.04. 52 EUR

15.-26.04. 65 EUR

15.-22.04. 65 EUR

4* viesnīca H·TOP Royal Beach.

 Šī naktsmītne ir 3 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīcai H·Top Royal Beach ir āra peldbaseins un jumta terase ar spa vannu. Viesnīca atrodas 50 metru attālumā no Loreta de Maras pludmales Fenals. Viesu rīcībā ir numuri ar balkonu.

Visos viesnīcas H·Top Royal Beach numuros ir gaisa kondicionētājs, kā arī gaišs un vienkāršs interjers. Katrā numurā ir satelīttelevīzija un seifs

Viesnīcu H·Top Royal Beach ieskauj skaisti dārzi, un viesiem ir pieejama bērnu rotaļu zona. Bufetes restorānā tiek piedāvāta dažādu starptautisko virtuves ēdienu izlase, un viesiem ir pieejams arī bārs ar vakara izklaides programmu.

Loreta de Maras centrs ir tikai 10 minūšu pastaigas attālumā. Golfa klubs PGA Catalunya un ūdens atrakciju parks Water World ir ne vairāk kā 3 km attālumā no viesnīcas Royal Beach.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Loreta de Mara, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 132 EUR, ar brokastīm – 144 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.