Skip to content

Kosa Jāņos! Lufthansa lidojums un 7 naktis studijā pie jūras – 340 EUR

Kosa ir skaista Grieķijas sala, un tā piedāvā daudz dažādu iespēju ceļotājiem. Daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas ceļot uz Kosu, ietver:

  1. Vēsture un kultūra: Kosa piedāvā daudz interesantu vēsturisko un kultūras apskates objektu. Piemēram, Kosas pilsētā ir Antīkais amfiteātris, Asklepieion (senākā slavenākā medicīnas skola), un citi arheoloģiskie pieminekļi.
  2. Pludmales: Sala ir bagāta ar skaistām pludmalēm. Vai jūs mīlat aktīvus ūdenssportus vai vienkārši gribat atpūsties un baudīt sauli un jūru, Kosa piedāvā dažādas pludmales izvēles.
  3. Aktīvā atpūta: Ja jūs esat piedzīvojumu meklējošs ceļotājs, jūs varat izmēģināt dažādas aktivitātes, piemēram, kalnu braukšanu, pārgājienus pa dabas takām vai nūjošanu kalnos.
  4. Grieķu virtuve: Kosa piedāvā izcilu grieķu virtuvi. Izmēģiniet tradicionālos ēdienus, kā piemēram, moussaka, souvlaki vai jebkuru citu vietējo garšu.
  5. Naktsdzīve: Kosas pilsēta un citas apdzīvotas vietas uz salas piedāvā dažādas naktsdzīves opcijas, sākot no tradicionālajiem kafejnīcām līdz modernajiem naktsklubiem.
  6. Daba un ainavas: Salas ainavas ir skaistas, un daži ceļotāji izbauda vienkārši pastaigas pa dabas rezervātiem vai izpētes braucienus pa ainavu.
  7. Relaksācija un wellness: Daži ceļotāji izvēlas Kosu kā vietu, kur atpūsties un relaksēties. Viesnīcas piedāvā dažādus spa pakalpojumus, un salas atmosfēra var būt ideāla relaksācijai.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Kosu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 19.-26.06. 195 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 6.-12.06.

Lidojums uz Kosu

Studija ar balkonu Bill & Mike uz 7 naktīm – 291 EUR.

Naktsmītne Bill & Mike atrodas Kefalā un piedāvā āra baseinu ar sauļošanās terasi un pašapkalpošanās naktsmītnes ar mēbelētu balkonu, no kura paveras skats uz apkārtni. Tuvākā pludmale atrodas 300 metru attālumā.

Studijās ir virtuvīte ar ledusskapi un elektrisko tējkannu. Privātajā vannas istabā ir arī duša. Viesu rīcībā ir arī seifs.

Viesiem 300 metru attālumā ir pieejami tradicionāli krodziņi, kafejnīcas un veikali. Hipokrāta Starptautiskā lidosta atrodas 11 km attālumā no naktsmītnes. Koplietošanas zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, un uz vietas bez maksas tiek nodrošināta privāta autostāvvieta.

Studija Kosā