Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Korfu salu (gaisa temp. līdz +23, ūdens līdz +22) un Vīni vienā ceļojumā no Viļņas oktobrī! Lidojums Viļņa – Korfu – Vīne – Viļņa tikai 85 EUR! Lidojumi un 9 naktis viesnīcās – 218 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi. ​

Klikšķināmi datumi:

19.10. Viļņa – Korfu 31 EUR

25.10. Korfu – Vīne 20 EUR

28.10. Vīne – Viļņa 34 EUR

Dzīvokļu viesnīca Sandy Beach Studios.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,0.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 99 EUR.

3* viesnīca Hotel Geblergasse.

Viesnīca Geblergasse atrodas klusā vietā, Vīnes Hernalsas rajonā, tikai 200 metru attālumā no metro stacijas Alser Straße. Viesnīcā tiek piedāvāti vienkārši mēbelēti numuri un bezmaksas piekļuve internetam.

Visos viesnīcas Geblergasse numuros ir vannas istaba ar dušu un satelīttelevīzija. Viesu rīcībā ir diennakts reģistratūra. Par papildmaksu un atkarībā no pieejamības viesi var izmantot privāto autostāvvietu.

No pieturas Alser Straße līdz bulvārim Ringstraße un Vīnes centram viesi ar tramvaju var aizbraukt 10 minūšu laikā. Līdz iepirkšanās ielai Mariahilferstraße ar metro var nokļūt 5 minūšu laikā.

Rajons 17. Hernals ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē pieminekļiērts sabiedriskais transports un arhitektūra.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 166 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni. Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā.  Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.