Skip to content

Komo ezers aprīlī! Lidojums, auto un 4 naktis viesu namā ar brokastīm – 200 EUR

Komo ezers ir populārs tūrisma galamērķis Itālijā, kas piedāvā dažādas apskates vietas un aktivitātes. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko var izbaudīt, ceļojot uz Komo ezeru:

  1. Bellagio: Šī gleznainā pilsētiņa atrodas Komo ezera krustcelēs un piedāvā panorāmas skatus uz ezeru, kā arī skaistus dārzus un promenādes.
  2. Villa Melzi: Šī vila atrodas Bellagio un ir slavena ar savu arhitektūru un dārziem, kas ir atvērti publikai.
  3. Villa Carlotta: Šī vila atrodas Tremezzo un ir pazīstama ar savu mākslas kolekciju un botānisko dārzu.
  4. Menaggio: Šī pilsēta atrodas Komo ezera rietumu krastā un piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, golfa spēli un pārgājienus.
  5. Varenna: Šī pilsēta atrodas Komo ezera austrumu krastā un piedāvā gleznainu piekrasti un vēsturiskas ēkas.

Komo ezers ir arī slavens ar savu vietējo virtuvi un vīnu, tāpēc šeit var izbaudīt garšas piedzīvojumus, baudot vietējo virtuvi un restorānus. Komo ezera apmeklējums ir īpaši populārs vasaras mēnešos, kad laiks ir silts un saulains, un tūristi var izbaudīt ezeru un apkārtējo ainavu. Tomēr jāņem vērā, ka vasaras mēnešos var būt pārpildīti, tāpēc, ja vēlaties izvairīties no pūļiem, apsveriet ceļojumu ārpus sezonas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 7.-11.04. 75 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 6.-11.04. 76 EUR

Lidojumi uz Bergamo

Auto noma uz 4 dienām – 42 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

Auto noma

Viesu nams Villa Fiesta. Divvietīgs numurs ar balkonu un brokastīm uz 4 naktīm – 209 EUR.

Naktsmītne Villa Fiesta, no kuras paveras skats uz dārzu un dārzu, atrodas Odžono, 22 km attālumā no golfa laukuma Circolo Golf Villa d’Este un 26 km attālumā no Komo Borghi dzelzceļa stacijas. Īpašums atrodas aptuveni 26 km attālumā no Sv. Fedeles bazilikas, 26 km attālumā no Komo katedrāles un 26 km attālumā no Broleto. Pansija piedāvā numurus ar gaisa kondicionētāju, bezmaksas privāto autostāvvietu un bezmaksas bezvadu internetu.

Katrā pansijā ir drēbju skapis. Dažās naktsmītnēs ir ģērbtuve. Visās pansijas naktsmītnēs ir plakanā ekrāna televizors ar straumēšanas pakalpojumiem un kabeļtelevīzijas kanāliem.

Sant’Abbondio bazilika ir 26 km attālumā no pansijas, savukārt Komo Lago dzelzceļa stacija atrodas 26 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Orio al Sērio Starptautiskā lidosta, kas atrodas 42 km attālumā no naktsmītnes Villa Fiesta.

Viesu nams pie Komo